fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Mieszkaniowe

Nowe inwestycje w Warszawie

Dom pod Zegarem powstaje u zbiegu al. Wilanowskiej i ul. Bukowińskiej w Warszawie
Materiały Inwestora
Inwestycję z 226 mieszkaniami wprowadza na warszawski rynek Dom Development. Ceny lokali zaczynają się od 7,8 tys. zł za mkw.
Dom pod Zegarem powstaje u zbiegu al. Wilanowskiej i ul. Bukowińskiej. Budynek w kształcie litery „Ł" będzie mieć od ośmiu do jedenastu pięter. Pod blokiem powstanie trzypoziomowa hala garażowa. Deweloper zaplanował także dwa wewnętrzne dziedzińce ze skwerami.
- Znakiem rozpoznawczym tej inwestycji będzie zegar, który w formie pylonu stanie na osi ulicy Bukowińskiej - mówią przedstawiciele dewelopera. Dom Development zapowiada, że mieszkania będą gotowe w czwartym kwartale 2016 roku.
W Domu pod Zegarem znajdzie się 226 mieszkań oraz dziewięć lokali usługowych, zlokalizowanych od strony al. Wilanowskiej i ul. Bukowińskiej. W ofercie są lokale o powierzchni od 30 do 130 mkw. Do mieszkań na parterach są przypisane przydomowe ogródki. Ceny lokali wahają się od 7,8 do 10,7 tys. zł za mkw. Deweloper przewidział 236 miejsc garażowych, w tym dziewięć ogólnodostępnych. Cena standardowego stanowiska to 35 tys. zł, a miejsce ze schowkiem (są 42 takie stanowiska) deweloper wycenił na 44 tys. zł.
Powstanie także sześć miejsc dla osób niepełnosprawnych. Cena tych stanowisk wynosi 35 tys. zł. W ofercie są także 152 komórki lokatorskie w cenie 12 tys. zł. 16 z tych pomieszczeń deweloper zaplanował na poziomach - 1 i - 2. Reszta znajdzie się przy przy mieszkaniach.
Dom Development proponuje przyszłym mieszkańcom trzy warianty wykończenia. Ceny wahają się od 480 do 840 zł za mkw.
Zdaniem dewelopera atutem inwestycji jest lokalizacja. Mieszkania powstaną blisko przystanków komunikacji miejskiej, skupionych w odległości 300 m od rejonu dawnego Dworca Południowego, jednego z największych węzłów komunikacyjnych stolicy.
- Mokotowskie centrum biznesowe, usytuowane w okolicach ulic Domaniewskiej i Marynarskiej, znajduje się w odległości kilku minut podróży samochodem lub komunikacją miejską - mówią przedstawiciele Dom Development. - Niedaleko są także galerie handlowe sklepy i punkty usługowe.
- Projektem Dom pod Zegarem rozpoczynamy serię zaplanowanych na ten rok inwestycji w lewobrzeżnej Warszawie. Lokalizacja domu jest atrakcyjna dzięki bliskości jednego z kluczowych węzłów komunikacyjnych Warszawy - mówi Jarosław Szanajca, prezes Dom Development. - Mieszkania chcemy przekazać w 2016 roku, czyli w roku jubileuszowym, upamiętniającym przyłączenie Mokotowa do Warszawy - dodaje.
Źródło: ekonomia.rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA