fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Firma

Brytyjskie firmy przedstawią swoją ofertę w Warszawie

Przedsiębiorcy działający w sektorach: oświetleniowym, chemicznym, paliwowym, rolniczym, farmaceutycznym oraz kosmetycznym będą mieli okazję do przeprowadzenie bezpośrednich rozmów ze swoimi odpowiednikami z Wielkiej Brytanii.

Z misją gospodarczą do Warszawy przyjeżdżają przedsiębiorcy ze wschodniej Anglii. Ich firmy działają w różnych branżach. Reprezentowany będzie m.in. sektor: oświetleniowy, chemiczny, paliwowy, rolniczy, farmaceutyczny, kosmetyczny oraz technologii środowiskowych.  Takie zorganizowane spotkania biznesowe to niewątpliwie tani i wygodny sposób na poznanie potencjalnych partnerów biznesowych. Wszystko odbywa się bowiem w jednym miejscu i czasie, a dla firm z Polski nie wiąże się właściwie z żadnymi kosztami.

Na spotkanie zaprasza ośrodek Enterprise Europe Network działający przy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości oraz Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego. Odbędzie się ono 25 marca w Warszawie w siedzibie IMBiGS, przy ul. Racjonalizacji 6/8 w Warszawie, o godz. 10.00. Przedsiębiorcy zainteresowani udziałem muszą wypełnić i przesłać formularz zgłoszeniowy. Należy to zrobić najdalej do 18 marca. Jednak ze względu na ograniczoną możliwą liczbę spotkań o zapisach na poszczególne rozmowy decyduje kolejność zgłoszeń. Z tego samego powodu oraz ze względu na branżowy charakter spotkań, pierwszeństwo w rejestracji mają firmy o działalności ściśle powiązanej z przedmiotowymi sektorami. Formularz rekrutacyjny znajduje się na stronie www.een.org.pl.

Po stronie brytyjskiej w spotkaniach wezmą udział następujące firmy: Caressa Kahn Ltd., Citrefine Int. Ltd., Crop Intellect Ltd., Dw Windsor Lighting Ltd, Ecoways Consulting Ltd., Hytek (GB) Ltd, Geyser Thermal Energy Ltd., Permastore Ltd., Temag Pharma Ltd.

Skrócone opisy przedmiotu ich działalności można znaleźć pod podanym wyżej adresem.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA