fbTrack

Magistrowie/studenci

Już tylko kilka dni na rejestrację

Studentom zostało niewiele czasu na decyzję o udziale w konkursach Moneta Aurea i Moneta Platina
Termin rejestracji tego pierwszego – podatkowego – mija 8 kwietnia. Osoby interesujące się rachunkowością mają na to dzień dłużej.
Na losowo wybrane pytania uczestnicy obu konkursów będą odpowiadali podczas testu online, który odbędzie się 9 kwietnia w konkursie Moneta Aurea i 10 kwietnia – Moneta Platina. Oba przeznaczone są dla studentów wszystkich polskich szkół wyższych niezależnie od kierunku, roku i trybu studiów. Jest to ogromna szansa dla osób, które swoją przyszłość wiążą z podatkami lub rachunkowością.
Organizatorami są firma doradcza Deloitte, „Rzeczpospolita”, portal Interia.pl, Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa ELSA Poland oraz AIESEC. Na najlepszych czekają praktyki w Dziale Audytu i Doradztwa Podatkowego Deloitte i staże dziennikarskie w „Rzeczpospolitej”. Do wygrania są także atrakcyjne nagrody, m.in. laptopy, kursy językowe, prenumeraty i dostępy do baz wiedzy. Szczegóły można znaleźć na stronach serwisu [link=http://www.moneta.interia.pl]www.moneta.interia.pl[/link]. Tam też odbywa się rejestracja uczestników. Stronę tę powinny jednak odwiedzić również osoby, które już zdecydowały się na udział. To dlatego, że [b]w zakładce „artykuły konkursowe” można się zapoznać z artykułem, na podstawie którego będą układane niektóre pytania do konkursu Moneta Platina.[/b]
Źródło: Rzeczpospolita

REDAKCJA POLECA

NAJNOWSZE Z RP.PL