fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Komercyjne

Trójmiejska galeria do przebudowy

Trójmiejskie Centrum Handlowe Klif w Gdyni wkrótce się rozszerzy – po rozbudowie obiekt ten będzie oferował 30 tys. mkw. powierzchni handlowej.
Właściciel obiektu, spółka Paige Investments, należąca do PBW RE Fund, zdecydował się powiększyć centrum o 10 tys. mkw. powierzchni handlowej, na której powstanie 70 nowych lokali. Ukończenie rozbudowy planowane jest na wiosnę 2009 roku. Rozbudowa gdyńskiej galerii wiąże się z modyfikacją architektoniczną obiektu, a także nową aranżacją wnętrz. Zwiększy się również liczba miejsc parkingowych do 1050.
Wyłącznym agentem przy komercjalizacji powierzchni w rozbudowanej części centrum jest firma Cushman & Wakefield. TCH Klif, otwarte w 1996 roku, znajduje się w atrakcyjnej i zamożnej gdyńskiej dzielnicy Orłowo, przy głównej arterii komunikacyjnej Trójmiasta. Obiekt oferuje obecnie 20 tys. mkw. powierzchni handlowej i ma około 90 lokali o dużej reprezentacji marek odzieżowych, w tym marek premium i sklepów z ofertą dla rodzin. Znajdują się tam między innymi takie sklepy jak: MaxMara, United Colors of Benetton, H & M, Mothercare, Sephora, Apia, Deni Cler, Marlboro Classics, Salamander, Hexeline, Simple czy Emanuel Berg.
Źródło: Rzeczpospolita
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA