fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Sport

Legia szuka wzmocnień

Fotorzepa, pn Piotr Nowak
Legia Warszawa jest blisko podpisania umowy z Abdou Razackiem Traore. Były grach Lechii Gdańsk rozwiązał swoją umowę z tureckim Gaziantepsporem.
Traore w barwach Lechii Gdańsk rozegrał 64 spotkania, strzelając 25 bramek. W styczniu, po zakończeniu obowiązującego kontraktu przeniósł się do tureckiego Gaziantepsporu. Z nowym klubem podpisał 3,5 letnią umowę. Przez pół roku rozegrał 11 spotkań, nie zdobył żadnej bramki.
Jak podaje serwis sport.pl z zawodnikiem kontaktował się już szef skautów Legii Michał Żewłakow. Po wczorajszym awansie do IV rundy eliminacji Ligi Mistrzów i pewnym awansie do fazy grupowej Ligi Europejskiej zarząd Legii zgodził się na rozpoczęcie negocjacji z zawodnikiem. Za awans do tej fazy rozgrywek stołeczny klub otrzyma 2,1 miliona euro  premii.
Sprowadzeniem piłkarza zainteresowany był również Lech Poznań, jednak na przeszkodzie stanęły wysokie wymagania finansowe zawodnika. Według nieoficjalnych informacji Traore oczekuje zarobków rzędu 300 tysięcy euro za sezon.
W zeszłym roku Legia oferowała za zawodnika 750 tysięcy euro. Lechia oczekiwała minimum 2 milionów euro. Ostatecznie do transferu nie doszło.
Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA