Obwieszczenie Ministra Gospodarki
z dnia 26 lutego 2013 r. w sprawie wykazu aktów delegowanych (poz. 168)
Wyrok Trybunału Konstytucyjnego
z dnia 6 marca 2013 r. sygn. akt Kp 1/12 (poz. 169)
Uchwała Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej
Aktualizacja: 20.03.2013 02:00 Publikacja: 20.03.2013 02:00
Obwieszczenie Ministra Gospodarki
z dnia 26 lutego 2013 r. w sprawie wykazu aktów delegowanych (poz. 168)
Wyrok Trybunału Konstytucyjnego
z dnia 6 marca 2013 r. sygn. akt Kp 1/12 (poz. 169)
Uchwała Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej
z dnia 8 marca 2013 r. w sprawie uczczenia rocznicy powstania Polskiej Partii Socjalistycznej (poz. 170)
Postanowienie Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
z dnia 24 stycznia 2013 r. nr 1130-2-2013 o powołaniu do pełnienia urzędu na stanowisku sędziego (poz. 171)
Obwieszczenie Prokuratora Generalnego
z dnia 7 marca 2013 r. o wolnych stanowiskach prokuratorskich (poz. 172)
Komunikat Ministra Gospodarki
z dnia 11 marca 2013 r. o wydanej decyzji w sprawie nadania przedsiębiorcy statusu centrum badawczo-rozwojowego (poz. 173)
Komunikat Prezesa Zakładu Ubezpieczeń Społecznych
z dnia 11 marca 2013 r. w sprawie wysokości odsetek należnych z tytułu nieprzekazania w terminie składek do otwartego funduszu emerytalnego (poz. 174)
Postanowienie Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
z dnia 7 stycznia 2013 r. nr 1130-1-2013 o powołaniu do pełnienia urzędu na stanowisku sędziego (poz. 175)
Postanowienie Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
z dnia 26 lutego 2013 r. nr 115-3-13 w sprawie nadania tytułu profesora (poz. 176)
© Licencja na publikację
© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: rp.pl
Obwieszczenie Ministra Gospodarki
z dnia 26 lutego 2013 r. w sprawie wykazu aktów delegowanych (poz. 168)
Nie należy zaległościami czynszowymi obciążać małoletniego dziecka lokatorów, które jako dorosły może żądać za sądowy wyrok odszkodowania - orzekł Sąd Najwyższy. I uwzględnił skargę nadzwyczajną rzecznika praw obywatelskich.
Śmierć rodziców nieodłącznie wiąże się z koniecznością załatwienia formalności związanych z podziałem majątku. Jeśli między spadkobiercami panuje zgoda, przyjęcie spadku z reguły nie jest skomplikowane. Kto uczestniczy w procesie dziedziczenia?
System e-Doręczeń, czyli cyfrowy odpowiednik listu poleconego za potwierdzeniem odbioru, zacznie powszechnie obowiązywać już 1 stycznia 2025 roku.
Nawet lekarz, który przyjmuje pacjentów prywatnie, wystawi receptę na leki refundowane. Dzięki temu pacjent, który po prywatnej wizycie będzie chciał dostać bezpłatny lek, nie będzie musiał już iść po taką receptę do lekarza rodzinnego.
Bank zachęca rodziców do wprowadzenia swoich dzieci w świat finansów. W prezencie można otrzymać 200 zł dla dziecka oraz voucher na 100 zł dla siebie.
Prezydent Andrzej Duda powołał w poniedziałek Bogdana Święczkowskiego na nowego prezesa Trybunału Konstytucyjnego. Wiceminister sprawiedliwości, sędzia Dariusz Mazur stwierdził, że wybór ten dotknięty jest ewidentną wadą formalną.
Po to jest procedura, by jej przestrzegać – mówi „Rzeczpospolitej” Wiesław Kozielewicz, były szef PKW.
Po latach dyskusji Polska być może doczeka się prawnego uregulowania działalności kancelarii odszkodowawczych.
Od 1 października akty prawne są przesyłane do publikacji jedynie w formie dokumentu elektronicznego
W grudniu 2011 r. ukażą się ostatnie numery Dziennika Ustaw na papierze. Od następnego roku z nowymi przepisami będzie można się zapoznawać wyłącznie w Internecie.
Rok ten przyniósł wyjątkową dynamikę wydarzeń w PreZero, a także w kluczowych obszarach dla branży gospodarki odpadami w Polsce.
Szybko reagujemy na potrzeby klienta. Potrafimy sprawnie dostosować do nich nasze rozwiązania. Dzięki temu jesteśmy rozpoznawalnym producentem na świecie i monopolistą w Polsce – mówi Rafał Worek, wiceprezes Ponaru Wadowice.
Planujesz sprzedać niepotrzebne rzeczy przez Internet? Robisz porządki w szafie? Znalazłeś nieużywane ubrania albo rzeczy, które tylko zbierają kurz? To świetnie się składa! Sprzedaż online to doskonały sposób na to, aby dać przedmiotom „drugie życie”, a do tego zasilić domowy budżet dodatkowym zarobkiem. Niestety, nie wszyscy kupujący mają uczciwe zamiary. Jak handlować w sieci bezpiecznie i bez stresu? Dzisiaj odpowiadamy na te pytania! Internet to świetne miejsce do sprzedaży. Tysiące ludzi codziennie szuka okazji i używanych rzeczy w dobrym stanie. Chętnie przygarną nieużywane przez Ciebie rzeczy, dając im nowe życie. Pomyśl tylko – te spodnie, które są już za małe, buty kupione w złym rozmiarze czy nieużywany tablet – wszystko to może znaleźć nowego właściciela i pomóc zasilić Twój domowy budżet! Na przykład, komplet ubrań z zeszłego sezonu może dać Ci nawet kilkaset złotych ekstra. Rower treningowy czy stary telefon komórkowy, który stoi i zbiera kurz może znaleźć nabywcę nawet w ciągu kilku dni i za naprawdę niezłą kwotę. Niekiedy jednak proces sprzedaży może być bardzo frustrujący. Jak uniknąć nieporozumień i przeprowadzić wszystko jak najsprawniej, a po drodze nie nadziać się na oszustów? Podpowiadamy!
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas