fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Telewizja

Fani "Gry o tron": Gdzie jest wilkor Jona Snowa?

materiały prasowe
Fani "Gry o tron" pytają w internecie "gdzie jest Duch" - wilkor (stworzenie podobne do wilka - red.) jednego z głównych bohaterów, Jona Snowa (w tej roli Kit Harrington), który miał ponownie pojawić się w finałowym sezonie serialu - zauważa "The Independent".

Duch, wilkor serialowego Jona Snowa, towarzyszył mu przez kilka poprzednich sezonów - ale nie pojawił się w sezonie siódmym. Wśród fanów pojawiły się teorie, że producentowi serialu nie starczyło środków na efekty specjalne, by jednocześnie w serialu pojawiał się i wilkor, i smoki.

Odpowiedzialny za efekty specjalne w serialu Joe Bauer zapowiadał w 2018 roku, że w sezonie ósmym wilkor pojawi się na ekranie. Jednak widzowie, którzy oglądali premierowy odcinek, próżno czekali na pojawienie się Ducha.

- Zobaczycie go znów. Spędzi sporo czasu na ekranie w sezonie ósmym - mówił Bauer w 2018 roku w rozmowie z "Huffington Post". - Pojawi się - dodał.

Po premierze pierwszego odcinka ósmego, ostatniego sezonu serialu, fani dali upust swojemu niezadowoleniu z nieobecności Ducha na Twitterze.

"Czuję, że mówię w imieniu większości fanów, kiedy pytam: GDZIE JEST DUCH?" - napisał jeden z miłośników serialu.

Niektórzy podeszli do sprawy z humorem sugerując, że "twórcy umieścili Ducha w cieniu, skąd patrzy jak Jon ignoruje go jeżdżąc zamiast tego na smoku".

Inni pytali po prostu: "Gdzie do diabła jest Duch?".

Ósmy, ostatni sezon "Gry o tron", ma liczyć sześć odcinków. Serial, od czasu premiery bije rekordy popularności i jest uznawany za jeden z najlepszych seriali w historii telewizji.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA