fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Telewizja

HBO rzuciło wyzwanie fanom "Gry o tron"

HBO
Ósmy, ostatni sezon bijącej rekordy popularności "Gry o tron", będzie miał premierę już w kwietniu. Twórcy serialu zaprosili fanów produkcji do wyjątkowej zabawy.

Najnowszy pomysł twórców popularnego serialu „Gra o tron” skupia się na interakcji z fanami produkcji. W różnych miejscach na świecie postawiono kojarzone z serią żelazne trony, które znalazły się w lesie, na pustyni czy w miejscach, gdzie zalega śnieg. Widzów poproszono o ich odnalezienie, zrobienie sobie na nich zdjęcia i opublikowanie fotografii w sieci. HBO na swoim profilu w serwisie YouTube zamieściło nagranie przedstawiające puste trony. Ma to pomóc fanom domyślić się, w jakich lokalizacjach się znajdują. 

Czytaj także: Twórcy "Wiedźmina" nie chcą aktorów z "Gry o tron"? 

Internauci znaleźli ukryte trony w Szwecji, Hiszpanii, Brazylii oraz Wielkiej Brytanii. Wciąż nie wiadomo jednak, gdzie znajdują się dwa pozostałe. W mediach społecznościowych fani „Gry o tron” spekulują, że jeden z nich został ukryty w Kanadzie. Zabawa zorganizowana przez fanów produkcji zakończy się w środę 3 kwietnia.

"Gra o tron" zadebiutowała na antenie HBO w 2011 roku. W ciągu 7 lat stała się jednym z najsłynniejszych seriali w historii stacji i całej telewizji. Ekranizacja powieści George'a R.R. Martina zyskała uznanie nie tylko w oficjalnych kanałach dystrybucji, ale także...u piratów. Hit HBO według raportu serwisu Torrentfreak przez sześć lat z rzędu okazywał się najchętniej ściąganym i nielegalnie udostępnianym serialem.

Ostatni, ósmy sezon produkcji HBO będzie liczył tylko sześć części. Wyczekiwana premiera serialu odbędzie się już 15 kwietnia 2019 roku. 

Źródło: HBO, Twitter
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA