fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Telewizja

Seriale sprzed lat wracają, ale "Lost" bez szans na reboot

domena publiczna, via Wikimedia Commons
Carlton Cuse wykluczył możliwość, by doszło do wznowienia z jego udziałem serialu "Lost: Zagubieni", jak ma to miejsce w przypadku innych popularnych produkcji sprzed lat.

W ostatnim czasie na ekrany powróciły m.in. seriale "Heroes", "Archiwum X", a planowane jest także wznowienie "Policjantów z Miami". Współtwórca serialu "Lost: Zagubieni" Carlton Cuse zapowiedział jednak, że podobnie nie będzie z jego historią.

Podczas nowojorskiego Comic-Con, który odbył się w zeszłym miesiącu, Cuse powiedział: "Damon (Lindelof) i ja jesteśmy nieugięci - nie mamy zamiaru tworzenia rebootu Losta. Wiem, że jest wiele programów, które ostatnio były wznawiane, ale nie jest to droga dla nas".

Lindelof jest obecnie zaangażowany adaptacją telewizyjną "Strażników". Cuse zajmuje się zaś ekranizacjami książek o Jacku Ryanie oraz serialem "Colony".

Gdyby ktoś zdecydował się jednak, na kontynuowanie "Losta", Cuse ma swoje oczekiwania. - Mam nadzieję, że jeśli to się stanie, ktokolwiek to zrobi, nie będzie brał postaci z pierwotnej wersji i nie umieści ich w nowej - powiedział.

Lost odmienił oblicze telewizji po debiucie w 2004 roku. Serial miał sześć sezonów, emocjonujących widzów do samego końca, a nawet po finale, który powszechnie został uznany za niezrozumiały.

Źródło: rp.pl/ Independent
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA