Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 14.12.2018 11:57 Publikacja: 14.12.2018 10:52
Foto: Stock Adobe
Nowe przepisy są realizacją postanowienia Trybunału Konstytucyjnego z 2017 roku, który orzekł, że przymus określenia płci jest naruszeniem prawa do własnej osobowości i dyskryminacją.
Władze Niemiec miały obowiązek wprowadzić przepisy regulujące do końca 2018 roku.
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Już ponad 100 tys. mieszkańców Holandii dobrowolnie uniemożliwiło sobie uprawianie hazardu w miejscach, w któryc...
Jak teraz odbijemy swoją stolicę? – grzmi znany publicysta. A w rządzie słychać obawy o bezpieczeństwo narodowe....
W buddyjskiej świątyni Szaolin w Chinach rozpoczęło się postępowanie wyjaśniające wobec jej przeora, mnicha Shi...
W dolinie Javari, na granicy Brazylii i Peru, misjonarze wykorzystują zaawansowane urządzenia audio do ewangeliz...
W jaskini Tinshemet w środkowym Izraelu archeolodzy odkryli jedno z najstarszych znanych miejsc pochówku na świe...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas