fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Służby mundurowe

Białystok: Odnalazł się podjerzany o pobicie 14-latka

Policja
Podlaska policja poszukuje dwóch mężczyzn, którzy w sobotę w Białymstoku utrudniali przejście Marszu Równości.

W sobotę w Białymstoku kibole brutalnie atakowali uczestników marszu równości. prócz wulgarnych wyzwisk w ich stronę poleciały też race, kostka brukowa i butelki.

Policja zatrzymała 25 osób. Spośród zatrzymanych cztery osoby usłyszały zarzuty z Kk i Kw, reszta została ukarana mandatami.

Mężczyźni na zdjęciu są poszukiwani "w związku z popełnieniem czynu zabronionego polegającego na przeszkadzaniu w przebiegu niezakazanego zgromadzenia poprzez blokowanie przejścia osobom uczestniczącym w zgromadzeniu na Alei Józefa Piłsudskiego".

Wszystkie osoby mogące pomóc w identyfikacji, proszone są o kontakt z Wydziałem ds. Wykroczeń Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku pod numerem telefonu 85 670 38 80, lub numerem alarmowym 112.

Policja poszukiwała również mężczyzny podejrzanego o pobicie 14-latka. Dzięki publikacji jego wizerunku udało się ustalić tożsamość, ale 24-letni mieszkaniec  powiatu monieckiego zgłosił się sam na policję - w towarzystwie adwokata.

Policja poszukuje również osoby pokrzywdzonej podczas zajść. W chwili zdarzenia osoba pokrzywdzona miała włosy koloru zielonego i ubrana była w koszulę w kratę koloru zielonego oraz czarne spodnie.

Źródło: TVN24, Policja
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA