fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Służby mundurowe

Białystok: Policja szuka podejrzewanego o pobicie 14-latka

Policja Podlaska
Policja z Białegostoku poszukuje mężczyzny podejrzewanego o udział w pobiciu 14-latka. Do przestępstwa doszło wczoraj przy Placu Uniwersyteckim w Białymstoku.

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku ustalając tożsamość mężczyzny, który podejrzewany jest o pobicie 14-latka. Do zdarzenia doszło w sobotę ok. godziny 14 przy Placu Uniwersyteckim w Białymstoku.

Osoby mogące pomóc w identyfikacji mężczyzny, którego wizerunek opublikowała policja, są proszone o kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku pod numerem telefonu 85 670 34 20, lub numerem alarmowym 112. Policja zapewnia anonimowość.

Policja Podlaska

W sobotę w Marszu Równości przez Białystok przeszło ok. 800 osób.

Marsz kilkakrotnie próbowali zablokować chuligani, którzy wznosili ordynarne okrzyki, a w idących rzucali kamieniami, racami i jajkami. Interweniowała policja, używając m.in. gazu. Zatrzymano 25 osób.

"Nie było i nie ma przyzwolenia na chuligańskie zachowania, godzące w prawa innych" - oświadczyła na Twitterze szefowa MSWiA Elżbieta Witek.

Wiceminister spraw wewnętrznych Jarosław Zieliński zapewnił, że policja robiła w Białymstoku wszystko, by zapewnić bezpieczeństwo uczestnikom legalnych zgromadzeń oraz mieszkańcom miasta. Zieliński zapowiedział, że wszyscy, którzy złamali prawo, zostaną zidentyfikowani i ukarani.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA