fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Rząd PiS

Jarosław Gowin: Zjednoczona Prawica ma parę kwestii do wyjaśnienia

Jarosław Gowin
Twitter/Ministerstwo Rozwoju, Pracy i Technologii
- Skoro sam zablokowałem wybory kopertowe, trudno żebym odmawiał innym partnerom koalicyjnym prawa do reprezentowania własnego stanowiska - powiedział w sobotę lider porozumienia, wicepremier Jarosław Gowin.

Wicepremier Jarosław Gowin nie chciał w sobotę wypowiadać się na temat sytuacji wewnątrz Zjednoczonej Prawicy. Lider Porozumienia podkreślił, że rząd skupia się na pandemii koronawirusa, a negocjacje koalicyjne prowadzone są w gabinetach.

Gowin przyznał jednocześnie, że koalicjanci "mają parę kwestii do wyjaśnienia". - Mam nadzieję, że zrobimy to w najbliższym czasie - powiedział.

Dodał, że w kwestii budżetu Unii Europejskiej i Funduszu Odbudowy rozumie stanowisko Solidarnej Polski, która ma wątpliwości w sprawie przyjętego mechanizmu.

- Porozumienie opowiada się za tym, żeby przegłosować odpowiednie ustawy jak najszybciej - mówił. - Rozumiemy też odmienność stanowiska kolegów z Solidarnej Polski. Skoro ja sam zablokowałem wybory kopertowe, trudno żebym odmawiał innym partnerom koalicyjnym prawa do reprezentowania własnego stanowiska - dodał.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA