Z Porozumienia do Sejmu dostali się: Jarosław Gowin, Jadwiga Emilewicz, Wojciech Maksymowicz, Magdalena Sroka, Iwona Michałek, Anna Dąbrowska-Banaszek, Andrzej Sośnierz, Kamil Bortniczuk, Grzegorz Piechowiak, Michał Cieślak, Mieczysław Baszko, Wojciech Murdzek, Marcin Ociepa, Stanisław Bukowiec, Andrzej Gut-Mostowy, Włodzimierz Tomaszewski, Jacek Żalek i Michał Wypij.
???? #DrużynaGowina w #Sejm #wybory2019 @Jaroslaw_Gowin @JEmilewicz @ProfMaksymowicz @SrokaMagdalena7 @IwonaMichalek @KamilBortniczuk @MarcinOciepa @GrzPiechowiak @Cieslak_Mich @BaszkoBaszko @wmurdzek @Stan_Bukowiec @GutMostowy @JacekZalek @michalwypij pic.twitter.com/EGwlfJA26f
— Porozumienie (@Porozumienie__) October 14, 2019
Z kolei z Solidarnej Polski do Sejmu dostali się m.in. Zbigniew Ziobro, Sebastian Kaleta, Michał Wójcik, Tadeusz Cymański, Jacek Ozdoba, Michał Woś, Jan Kanthak.
Zjednoczona Prawica istnieje od 2014 roku - 19 lipca 2014 Solidarna Polska i Polska Razem (dziś Porozumienie) podpisały porozumienie o współpracy z Prawem i Sprawiedliwością. W 2015 roku, na mocy tego porozumienia, politycy partii Zbigniewa Ziobry i Jarosława Gowina wystartowali w wyborach z list PiS.
Solidarna Polska powstała 24 marca 2012 roku - założyli ją politycy, którzy odeszli z PiS. W Sejmie poprzedniej kadencji miała sześciu parlamentarzystów.
Polska Razem (Porozumienie) powstała 7 grudnia 2013 roku. Od początku była skupiona wokół Jarosława Gowina, który wcześniej odszedł z Platformy Obywatelskiej. W Sejmie poprzedniej kadencji ugrupowanie to miało 9 parlamentarzystów.