W pierwszym składzie drużyny z Neapolu na boisko wybiegł Piotr Zieliński, w drugiej połowie na murawie pojawił się Arkadiusz Milik. Na ławce rezerwowych Cagliari cały mecz spędził Sebastian Walukiewicz, który wciąż czeka na debiut w Serie A - czytamy w Onecie.

Cagliari rozstrzygnęło losy meczu w 88. minucie po golu Lucasa Castro (strzał Castro był pierwszym celnym strzałem Cagliari w meczu). Chwilę później z boiska wyleciał stoper Napoli, Kalidou Koulibaly.

Z kolei SPAL 2013 z Thiago Cionkiem i Arkadiuszem Recą w składzie przegrał 1:3 z Lecce.

Na ostatnie miejsce w tabeli spadła Sampdoria Genua, która przegrała 1:2 z dotychczasową "czerwoną latarnią", Fiorentiną. W bramce ekipy z Florencji stanął Bartłomiej Drągowski, a w pierwszym składzie Sampdorii wybiegł na murawę Bartosz Bereszyński. Szymon Żurkowski (Fiorentina) i Karol Linetty (Sampdoria) spędzili mecz na ławce rezerwowych.