Liga Europy: Polacy nie mieli powodów do radości

Pogromca Legii Warszawa, mistrz Luksemburga F91 Dudelange przegrał na wyjeździe z Betisem Sewilla 0:3 w drugiej serii gier piłkarskiej Ligi Europy - relacjonuje Onet.

Aktualizacja: 05.10.2018 07:10 Publikacja: 05.10.2018 06:45

Luksemburczycy bronili się w Sewilli do 56 minuty - kiedy to Antonio Sanabria po rzucie rożnym otworzył wynik spotkania. Kolejne gole padły w ostatnich dziesięciu minutach - strzelali je Giovani Lo Celso i Cristian Tello. Po dwóch spotkaniach w grupie LE ekipa z Dudelange nie ma na swoim koncie punktu, ani gola - czytamy w relacji Onetu.

Swój mecz wygrała Chelsea Londyn, choć zwycięstwo z węgierskim MOL Vidi miało najniższy możliwy rozmiar (zwycięskiego gola zdobył Alvaro Morata).

AC Milan na własnym stadionie przegrywał z Olympiakosem Pireus 0:1 po 45. minutach gry, ale w drugiej połowie, po dwóch golach Patricka Cutrone i jednym trafieniu Gonzalo Higuaina odwrócił wynik meczu.

Gola na swoim koncie zapisał były napastnik Legii Warszawa Aleksandar Prijovic, a jego PAOK Saloniki wygrał z BATE w Borysowie aż 4:1.

Dynamo Kijów z Tomaszem Kędziorą w składzie zremisowało 2:2 na wyjeździe z FK Jablonec. Wyjazdowy mecz z Anderlechtem wygrało Dynamo Zagrzeb (2:0), ale Damian Kądzior oglądał zwycięstwo kolegów z ławki rezerwowych.

W drugiej połowie przegranego 0:1 przez Łudogorec Razgrad meczu z FC Zurich na murawie pojawili się Jacek Góralski (w 70. minucie) i Jakub Świerczok (minutę później).

Jakub Rzeźniczak zagrał 90. minut w meczu, w którym jego Karabach Agdam przegrał 0:3 z występującym w rezerwowym składzie Arsenalem Londyn.