fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Literatura

KONKURS: Wygraj biografię Donalda Trumpa

Donald Trump
AFP
Książka "Donald Trump. W pogoni za sukcesem" ukazała się 30 marca nakładem wydawnictwa Bukowy Las. Dla naszych czytelników mamy 10 egzemplarzy.

Dziennikarz i pisarz Michael D'Antonio, czerpiąc z własnych obszernych wywiadów z Trumpem i członkami jego rodziny, w tym również dorosłymi dziećmi, prezentuje najpełniejszy dotąd życiorys miliardera: od pierwszych biznesowych projektów, poprzez burzliwe życie miłosne, aż po wybory polityczne i udział w wyścigu po prezydenturę. Książka dostarcza odpowiedzi wszystkim, którzy wciąż pytają, kim jest Donald Trump.

Patronat nad książką mają: "Rzeczpospolita", "Plus Minus", "Bloomberg" i "Sukces".

Fragment książki:

"Lingwista lub psycholog mógłby napisać doktorat na temat stylu, w jakim Trump prowadzi konwersację. Po króciutkiej autorefleksji zatrzaskuje drzwi, przez które można by zajrzeć do jego wnętrza, i natychmiast zaczyna omawiać innych ludzi i ich porażki. Wzmianka o książkach sprawia, że zaczyna tokować na temat własnej książki, jej sprzedaży, a potem analogicznego sukcesu teleturnieju. Za każdym razem stara się skierować rozmowę na opowieść o własnych triumfach. Szczerze mówiąc, rozmawiamy o nim, ale trudno się oprzeć wrażeniu, że nawet kiedy opisuje prawdziwe sukcesy, zaczyna przesadzać. „Trump. The Art of the Deal" sprzedawała się dobrze, ale na pewno nie była „jedną z najlepiej sprzedających się książek wszech czasów".

Dłuższy fragment ukazał się w świątecznym wydaniu "Plusa Minusa".

 

KONKURS:


Dla naszych czytelników mamy 10 egzemplarzy książki "Donald Trump. W pogoni za sukcesem" Michaela D'Antonio:


Aby je wygrać, wyślij w poniedziałek (4 kwietnia) esemes o treści


ZW.03.Imię Nazwisko + ADRES WYSYŁKI


na nr 71601 (cena 1 zł plus VAT - 1,23 zł).


Wygrywa co drugi esemes nadesłany na dany kod w godz. 09.30 - 10.30 w dniu 4 kwietnia do momentu wyczerpania puli nagród (książkę wyślemy na wskazany w esemesie adres, informacja o wygranej znajdzie się w esemesie zwrotnym).


 


 


 

Źródło: materiały prasowe
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA