Prokuratura powoła zespół biegłych, który oceni działania pracowników szpitala w Radomiu. Chodzi o sprawę 45-latka, który trafił na SOR ze zwichniętym barkiem, a ostatecznie zmarł w zakładzie opiekuńczo-leczniczym.
– Marzy mi się, żebyśmy jeszcze w najbliższym czasie zobaczyli kobietę generała w Wojsku Polskim. Tego jeszcze nie ma – powiedziała wiceminister obrony Magdalena Sobkowiak-Czarnecka. W rozmowie z RMF FM oceniła, że kobieta „jest takim samym żołnierzem jak mężczyzna i sprawdza się we wszystkich rodzajach sił zbrojnych”.