Reklama

Od Wszechświata do TikToka

Na YouTube ruszają dwie serie ciekawych wiosennych wykładów i spotkań.

Publikacja: 06.04.2020 15:01

Od Wszechświata do TikToka

Foto: materiały prasowe

Gdyński Konsulat Kultury po sukcesie on-line debaty „O wolności…”  z udziałem prof. Normana Daviesa, ks. prof. Michała Hellera i prof. Szewacha Weissa, tym razem uruchamia na swoim YouTube indywidualne spotkania z każdym z nich osobno. Choć w rzeczywistości odbyły się one przed dwoma laty, to teraz mają swoje wirtualne premiery i każdy może ich wysłuchania. Warto skorzystać!  

6 kwietnia, czyli już dziś, o godz. 20.00 startuje wykład „Człowiek wobec Wszechświata". Rąbka tajemnicy i sensu naszego istnienia w ogromie i bezmiarze kosmosu uchyla w nim ks. prof. Michał Heller, światowej sławy matematyk i fizyk, teolog i filozof i kosmolog

Pozostało jeszcze 82% artykułu

Tylko 19 zł miesięcznie przez cały rok.

Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.

Treści, którym możesz zaufać.

Reklama
Policja
Nietykalna sierżant „Doris”. Drugie życie tajnej policjantki
Społeczeństwo
„Nigdy nie powiedziałem o tym nikomu”. 63 proc. mężczyzn w Polsce doświadczyło przemocy
Społeczeństwo
Nowa rowerowa mapa Warszawy. Przekroczono 850 km infrastruktury dla cyklistów
Społeczeństwo
Kiedy Polacy z Flotylli Sumud wrócą do Polski? Są nowe informacje
Społeczeństwo
Polscy aktywiści z Flotylli Sumud opuścili już Izrael. Są w Grecji
Reklama
Reklama