Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Aktualizacja: 16.09.2025 13:00 Publikacja: 25.11.2022 10:38
Wizualizacja projektu Miasteczko Winna Góra autorstwa pracowni Chmielewski + Partners
Foto: materiały prasowe
11 a nie około 5 tys. rodzin, jak głosiły rządowe deklaracje sprzed lat, uzyskało dach nad głową w ramach programu budowy domów z drewna – napisał na Twitterze senator Krzysztof Brejza (KO), który udostępnił pismo otrzymane od spółki Polskie Domy Drewniane, utworzonej w 2019 r. przez NFOŚiG (ma 99 proc. akcji) oraz BOŚ. PDD od dawna zbiera cięgi za nikłe efekty wobec pełnych rozmachu deklaracji. Od lipca br. firma ma nowego prezesa, Artura Wikara, a we wrześniu powołano nowych członków zarządu.
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Wobec mocnego lipca liczba występujących o pożyczkę skurczyła się o 14 proc. Ta korekta nie zmienia trendu: zain...
Na wynajem, dla dziecka na studia, a może do pracy zdalnej? Lokale inwestycyjne są wykorzystywane do różnych cel...
Biegły zwrócił uwagę na garb krótkoterminowego długu i wyzwanie związane z jego uregulowaniem. Nowy zarząd nieru...
W sierpniu sprzedaż mieszkań była gorsza niż w lipcu, a ceny pozostały stabilne - wynika z analiz Tabelaofert.pl...
Katarzyna Pełczyńska-Nałęcz zawnioskowała do NIK o prześwietlenie kulis uruchomienia programu „Bezpieczny kredyt...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas