Czechy - Polska. Fernando Santos zabrał głos po klęsce. "Wiedzieliśmy, że to zrobią"

- Nic nie poszło tak, jak sobie wyobrażaliśmy. Trudno zrozumieć, jak miała wyglądać nasza gra, skoro już na początku straciliśmy dwa gole. Musimy teraz podnieść głowy - mówi po porażce z Czechami 1:3 selekcjoner reprezentacji Polski Fernando Santos.

Publikacja: 25.03.2023 00:48

Fernando Santos

Korespondencja z Pragi

Santos na pierwsze pytanie odpowiedział, kiedy konferencja trwała już ponad cztery minuty. Pojawiły się problemy z tłumaczeniem, a on porozumiewa się tylko po portugalsku. Cztery minuty to dużo czasu. Jego podopieczni po 129 sekundach meczu w Pradze przegrywali już z Czechami 0:2. Początek konferencji z otwarciem meczu współgrał więc harmonijnie - nic nie działało tak, jak należy.