Kamil Kołsut

Polska - Albania. Robert Lewandowski: Czuję powiew świeżości

- Selekcjoner zobaczył, czego potrzebujemy, a on szybko wyciąga wnioski. Mam nadzieję, że kolejne zgrupowanie będzie efektywne. Mamy w drużynie dużo świeżej krwi - mówi po meczu Polska - Albania (1:0) kapitan reprezentacji Robert Lewandowski.

Polska - Albania. Kompleksy polskiego piłkarza. Koszulka, która budzi strach

Gra w reprezentacji powinna rozpalać, ale koszulka z orzełkiem na piersi budzi raczej w polskim piłkarzu strach. Pokazały to mecze eliminacji Euro 2024 z Czechami (1:3) i Albanią (1:0). Selekcjoner Fernando Santos wie, że czeka go dużo pracy.

Fernando Santos po meczu Polska-Albania: Chcemy grać widowiskowo

- To zwycięstwo ważne i sprawiedliwe, bo kontrolowaliśmy mecz. Zawodnicy pokazali na boisku solidarność oraz poświęcenie, choć jako drużyna możemy być lepsi - mówi selekcjoner Fernando Santos. Polacy w eliminacjach Euro 2024 wygrali z Albanią 1:0.

Co dalej ze sportowcami z Rosji? Igrzyska w podzielonym świecie

W niektórych sportach Rosjanie i Białorusini wrócili już do rywalizacji z flagą i hymnem. Władze MKOl zbierają się we wtorek.

Polska - Albania 1:0. Wygrana serwowana na chłodno

Polacy wyleczyli kaca, ale nie rozgrzali serc. Nasza reprezentacja wygrała na Stadionie Narodowym z Albanią 1:0 po golu Karola Świderskiego. Teraz przed selekcjonerem Fernando Santosem trzy miesiące ciężkiej pracy, bo jego drużynę stać na więcej.

Dziś mecz Polska – Albania. Zagrają, czy będą znów przepraszać?

Polacy ostatnio głównie przepraszali, ale teraz już czas, żeby zagrali w piłkę. Dziś o 20.45 w Warszawie mecz z Albanią.

Polska - Albania. Fernando Santos: Nie możemy zapomnieć o Pradze

- Mecz z Czechami nie zmieniło mojej wizji gry, choć nie udało jej się wdrożyć w praktyce. Nie wolno nam o tym spotkaniu zapomnieć. Teraz musimy pokazać charakter oraz odwagę - mówi przed meczem Albania - Polska selekcjoner Fernando Santos.

Czechy - Polska. Wojciech Szczęsny: Nic mnie nie martwi, potrzebujemy czasu

- Jeden krok do tyłu może nam pozwolić zrobić dwa do przodu. Dużo gorzej już zagrać nie można. Razem musimy przełknąć porażkę i razem zwyciężyć z Albanią - mówi po meczu Czechy - Polska (1:3) bramkarz Wojciech Szczęsny.

Czechy - Polska. Bardzo zimny prysznic. Zapomnieliśmy, że mamy grać w piłkę

Polacy przepraszali przed i po meczu z Czechami, a zapomnieli, żeby jeszcze zagrać w piłkę, choć tego wymaga od nich nowy selekcjoner. Fernando Santos zaczął pracę z naszą reprezentacją wstydliwie, ale za chwilę dostanie szansę na poprawkę.

Czechy - Polska. Fernando Santos zabrał głos po klęsce. "Wiedzieliśmy, że to zrobią"

- Nic nie poszło tak, jak sobie wyobrażaliśmy. Trudno zrozumieć, jak miała wyglądać nasza gra, skoro już na początku straciliśmy dwa gole. Musimy teraz podnieść głowy - mówi po porażce z Czechami 1:3 selekcjoner reprezentacji Polski Fernando Santos.