Kamil Kołsut

Jan-Krzysztof Duda wygrał Superbet Rapid&Blitz Poland

Jan-Krzysztof Duda zajął pierwsze miejsce w prestiżowym turnieju Superbet Rapid&Blitz Poland. Polak zgarnął główną nagrodę, czyli czek na 40 tys. dolarów.

Znowu to zrobili! ZAKSA Kędzierzyn-Koźle wygrała Ligę Mistrzów

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle pokonała w Lublanie Itas Trentino 3:0 (25:22, 25:20, 32:30) i drugi raz z rzędu wygrała Ligę Mistrzów.

Podpis za Złotą Palmę. Mbappe zostaje w PSG

Kylian Mbappe tygodniami hamletyzował, ale nie odejdzie do Realu. Zostanie w PSG, żeby zaprowadzić w klubie swoje rządy. Hiszpanie piszą o zdradzie i protestują.

Superbet Rapid&Blitz Poland. Polak walczy o zwycięstwo

Jan-Krzysztof Duda zajmuje trzecie miejsce w klasyfikacji generalnej turnieju Superbet Rapid&Blitz Poland. Liderem jest były mistrz świata, Hindus Viswanathan Anand.

Superbet Rapid&Blitz Poland. Jan-Krzysztof Duda wiceliderem

Jan-Krzysztof Duda zajmuje drugie miejsce po pierwszym dniu rywalizacji w Superbet Rapid&Blitz Poland. Turniej otworzył Garri Kasparow.

Ostatnia kolejka Ekstraklasy. Gra o miliony i dłuższe letnie wakacje

Walka o wicemistrzostwo Polski to ostatnia zagadka sezonu. Pozostałe odpowiedzi znamy już od tygodnia.

Garri Kasparow: Rosję czeka klęska

Arcymistrz Garri Kasparow o reżimie Władimira Putina, wyzwaniu stojącym przed Polską, wojnie, która może odmienić Rosję, oraz o szachach.

Piotr Lisek organizuje mityng w domu

Trzykrotny medalista mistrzostw świata w skoku o tyczce Piotr Lisek organizuje własny mityng. Udział w zawodach „Lisek w domu” wezmą zawodnicy z europejskiej czołówki.

Dariusz Kowaluk: Buty nie zdobywają medali

Moje życie po igrzyskach się zmieniło. Celujemy teraz w medale międzynarodowych imprez - mówi „Rz” mistrz olimpijski w sztafecie mieszanej Dariusz Kowaluk.

Sport chce do Netflixa

Ameryka dzięki serialowi paradokumentalnemu odkryła Formułę 1, dziś o podboju serwisów streamingowych myślą także organizatorzy Tour de France.