Kamil Kołsut

Ćwierćfinał Holandia - Argentyna. Żelazny Tulipan zakwitł na pustyni

Trener Holendrów Louis Van Gaal złagodniał, wrogów ma mniej, ale Argentyna i Leo Messi mogą sprawić, że wrócą.

Maroko, drużyna wszystkich Arabów

Maroko kilka razy starało się o mundial, ale szybciej doczekało się sportowej nagrody: reprezentuje Afrykę w ćwierćfinale.

Sportowy apetyt Kataru. Po mundialu czas na igrzyska?

Bogaty emirat mundialem chce przekonać świat, że za kilkanaście lat będzie dobrym gospodarzem letnich igrzysk olimpijskich. Ten plan może się udać.

Maroko w ćwierćfinale! Wygrali dla Afryki

Maroko wygrało z rzutach karnych z Hiszpanią 3:0 i pierwszy raz zagra w ćwierćfinale mistrzostw świata. Bohaterem został bramkarz Yassine Bounou.

Japończycy oczarowali, ale przegrali. Chorwacja w ćwierćfinale

Chorwacja wygrała z Japonią po rzutach karnych (1:1, karne 3:1) i awansowała do ćwierćfinału. Japończycy urzekli, ale pękli w chwili najtrudniejszej próby.

Liderzy reprezentacji zgłaszają wotum nieufności wobec selekcjonera

Liderzy reprezentacji Polski nie chcą grać tak, jak proponuje Czesław Michniewicz. Selekcjoner zrealizował cel, ale nie rozwinął drużyny. Czas na zmianę: trenera albo stylu.

Kamil Glik po meczu z Francją: Słodko-gorzki smak mundialu

- Czy zagram na mundialu za cztery lata? Wszystko w piłce jest możliwe - mówi Kamil Glik, który na mistrzostwach świata w Katarze znów był liderem obrony reprezentacji Polski.

Czesław Michniewicz: Moje sprawy nie interesują świata

- Świata nie interesuje, co się będzie ze mną działo. Rozmawiajmy o reprezentacji - mówił po meczu z Francją Czesław Michniewicz, ale kiedy pytanie o kadrę padło, nie był zadowolony.

Grzegorz Krychowiak po meczu Polska-Francja: Czujemy niedosyt

- Nie ma gwarancji, że wyszlibyśmy z grupy, grając bardziej ofensywnie. Jest wiele elementów, nad którymi wciąż musimy pracować - mówi po porażce z Francją w 1/8 finału mistrzostw świata w Katarze pomocnik reprezentacji Polski, Grzegorz Krychowiak.

Krystian Bielik: Wracamy z podniesioną głową

- Powiedzieliśmy sobie w szatni, że wracamy do domu z podniesioną głową, choć apetyt rośnie w miarę jedzenia. Wyszliśmy z grupy i chcieliśmy więcej - mówi reprezentant Polski Krystian Bielik.