Kamil Kołsut

Biegaczki z zaburzeniami rozwoju płciowego. Takimi stworzył je Bóg

Biegaczki z podwyższonym poziomem testosteronu to wciąż nierozwiązany, wielki problem z pogranicza nauki, prawa, moralności i sumienia.

Frustracja Roberta Lewandowskiego

Robert Lewandowski nie strzelił gola od pięciu godzin. Niemieccy dziennikarze twierdzą, że złości się na kolegów i kreślą scenariusz sensacyjnego transferu.

Hartuje się drużyna

Polacy wygrali z Albańczykami i niemal na pewno powalczą o mundial w barażach. Takie mecze wykuwają charakter, ale wiosną musimy zagrać lepiej.

Albania - Polska. Joker dał zwycięstwo, skandal na trybunach

Polacy wygrali z Albańczykami 1:0 i są blisko udziału w barażach o awans do przyszłorocznego mundialu. Zwycięstwu towarzyszyło skandaliczne zachowanie kibiców.

Albania - Polska: Więcej niż mecz o wszystko

We wtorek punkt kulminacyjny eliminacji mistrzostw świata w Katarze: spotkanie Albania – Polska w Tiranie. Zwycięzca drugą pozycję w grupie i udział w barażach będzie miał na wyciągnięcie ręki. Początek o godzinie 20.45.

Punkt kulminacyjny eliminacji do mistrzostw świata we wtorek w Tiranie

Wygrany 5:0 mecz z San Marino na Narodowym był wieczorem pożegnań, a nie wielkiego futbolu.

Polska - San Marino. Zadanie wykonane, teraz mecz o awans

Polacy wykonali zadanie i pokonali na Stadionie Narodowym reprezentację San Marino 5:0, ale w grze naszej drużyny było więcej frustracji niż radości.

Eliminacje mistrzostw świata. Patrzymy na Budapeszt

Polacy grają w sobotę na PGE Narodowym z San Marino. Zwycięstwo powinno być formalnością. Ważniejszy dla losów rywalizacji w grupie będzie mecz Węgry – Albania.

Robert Lewandowski: Kontrakt z Bayernem? To plotki

- Nie mam problemu z tym, że jestem jednym z najstarszych zawodników w reprezentacji. Nie myślę jeszcze o zakończeniu kariery - mówi Robert Lewandowski.

Kolejna kontuzja w reprezentacji Polski

Radosław Majecki zastąpił Bartłomieja Drągowskiego w kadrze reprezentacji Polski na mecze eliminacji mistrzostw świata z San Marino (9.10) i Albanią (12.10).