Aktualizacja: 01.10.2018 20:04 Publikacja: 01.10.2018 19:09
Foto: Fotolia.com
A potrafi sporo. Pokazuje to przykład AIDS, okrzykniętej jakiś czas temu nową dżumą, która wybije rodzaj ludzki. Ponieważ potencjalnej epidemii nie można lekceważyć, powinniśmy walczyć z nią, używając całej dostępnej wiedzy i środków.
Dlatego leczymy każdego, niezależnie od tego, czy jest Polakiem, czy nie. Wynika to z troski o człowieka i z rozsądku, bo koszty – tak społeczne, jak i materialne, gdy choroba rozprzestrzeni się w populacji, będą dużo wyższe, niż ponoszone na leczenie chorych. Leczymy też dlatego, by pacjent nie porzucił terapii, gdy nie stać go na leki.
Rzadziej podnoszonym aspektem ówczesnych reform ustrojowych jest fakt zapoczątkowania w konstytucji procesu prze...
Czterodniowy tydzień pracy? To nie musi być zły pomysł dla biznesu, tylko szansa na wyczekiwaną przez niego dere...
Premier odwołał szefa więziennictwa, o co dzień wcześniej apelował minister sprawiedliwości Adam Bodnar. Rozumie...
Przyjęta przez resort sprawiedliwości konstrukcja sankcji ustawowego pozbawienia skutków nominacji sędziowskich...
Warunków przyspieszenia transformacji technologicznej nad Wisłą jest wiele. Potrzebne są inwestycje w pracowników, w tym ich szkolenia, ale też dbałość o zdrowie. Nieodzowne są też ułatwienia natury prawnej i jak zawsze – finansowanie.
Pomysł lewicy na wprowadzenie czterodniowego czasu pracy to przykład populizmu, nieliczącego się z realiami zaró...
My jesteśmy gotowi na wszystkie scenariusze. Wprowadziliśmy wiele nowych modeli samochodów osobowych, w tym SUV-y, crossovery i auta sportowe. Mamy też pojazdy użytkowe dla wszystkich rodzajów działalności – mówi Attila Szabó, prezes i dyrektor zarządzający Ford Polska.
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas