Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 09.07.2025 17:23 Publikacja: 10.01.2022 06:05
Fragment muru w prowincji Gansu
Foto: Google Earth
Hipocentrum trzęsienia ziemi znajdowało się na głębokości 10 km.
Do zawalenia się odcinka Wielkiego Muru doszło na terenie powiatu Shandan, w prowincji Gansu, ok. 114 km od epicentrum trzęsienia ziemi.
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Co najmniej 51 osób zginęło w Teksasie wyniku gwałtownych powodzi, gdy po ulewnych deszczach woda z rzeki Guadal...
Odpowiedzialny biznes przechodzi kolejną ewolucję związaną z nowymi wymaganiami regulacyjnymi. Tym razem celem jest strategiczna transformacja pozwalająca na skuteczną ochronę środowiska i praw człowieka. Jak odpowiedzieć na te wyzwania?
Rząd Japonii ostrzegł przed możliwością wystąpienia kolejnych silnych trzęsień ziemi w wodach na południowy zach...
Po trzęsieniu ziemi, którego epicentrum znajdowało się Cieśninie Drake’a, eksperci ostrzegają, że wybrzeże Chile...
Trzy dni po trzęsieniu ziemi o magnitudzie 7,7, które nawiedziło Mjanmę (dawną Birmę), w mieście Mandalaj spod g...
Ponownie wzrósł bilans ofiar silnego trzęsienia ziemi, które w piątek nawiedziło południową Azję. Według najnows...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas