Projekt innowacyjny polega na opracowaniu przez 3-osobowe grupy studentów nieszablonowych, nowatorskich rozwiązań realnych zagadnień biznesowych z dziedziny Bankowości Korporacyjnej i Detalicznej, Operacji oraz Technologii. Program trwa 6,5 miesiąca. Zespoły studentów współpracują nad każdym zagadnieniem przez miesiąc, a następnie prezentują swoje wyniki przed specjalistami z danego obszaru pracującymi w Grupie Citi.
Wygrana przypada zespołowi, który zdobędzie największą liczbę punktów za każdą z prezentacji . Zwycięskie pomysły mają szanse na wdrożenie w Citi.
Dlaczego warto wziąć udział?
Projekt Innowacyjny pozwala na sprawdzenie siebie w realnych zadaniach, przygotowanych przez wykwalifikowanych pracowników banku. Udział w projekcie jest szansą dla wielu ambitnych studentów, którzy pragną zdobyć swoje pierwsze zawodowe doświadczenie, a w przyszłości rozpocząć długookresową współpracę z bankiem. Zaletą programu jest rozwój umiejętności miękkich oraz nawiązanie często pierwszych relacji biznesowych. Ciekawostką Projektu Innowacyjnego jest to, że można zdobyć praktykę zawodową, pracując... we własnym domu.
Kto może wziąć udział?
Projekt Innowacyjny skierowany jest do studentów, którzy ukończyli drugi rok studiów i starszych lat niezależnie od kierunku studiów. Poszukiwane są zgrane 3-osobowe zespoły, zainteresowane innowacją w biznesie i wyróżniające się kreatywnym myśleniem.
Jak się zgłosić?
Rekrutacja do Projektu Innowacyjnego składa się z dwóch etapów. Pierwszy rusza już 19 października i trwa do 17 listopada. Należy stworzyć zespół trzyosobowy i zgłosić się do przedstawicieli Citi podczas spotkania na poniższych uczelniach: