fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

W sieci opinii

Adam Hofman: Tusk i Komorowski uśpili Polskę

W Sieci Opinii
Rzecznik prasowy PiS Adam Hofman w rozmowie z Moniką Olejnik w Radiu Zet przekonywał, że kolejne lata rządów Tuska zmienią sytuację w Polsce ze złej na dramatyczną
Hofman skomentował słowa Jarosława Kaczyńskiego o współpracy z prezydentem:
Jeśli premierem będzie Jarosław Kaczyński, a prezydentem Bronisław Komorowski, to twórcze napięcie spowoduje, że w Polsce się zacznie coś dziać, będą reformy.
W tej chwili jest tak, że miały być reformy, blokował je podobno śp. Lech Kaczyński, mówił tak Donald Tusk. Później po tragedii smoleńskiej miał swojego prezydenta i co? Uśpił Polskę. Panowie się spotykają na winku, rozmawiają o tym, jak wyciąć Grzegorza Schetynę, ale nie o Polsce i uśpili Polskę. Lepsze jest twórcze napięcie niż uśpienie Polski.
Hofman zapytany, czy jeżeli PiS wygra wybory postawi przed Trybunałem Stanu Donalda Tuska, odpowiedział:
Jeśli będzie odpowiedni materiał dowodowy po zakończeniu śledztwa, ale oczywiście po zakończeniu śledztwa, jeśli wrak, skrzynki, wszystko wróci do Polski, to ja sądzę, że lepszym miejscem dla odpowiedzialnych są sądy powszechne.
Na temat prezydenta Komorowskiego mówił:
Prezydent Komorowski jest prezydentem wybranym przez niewiedzę większości Polaków o prawdziwych jego zachowaniach w Sejmie, duża część głosowała na niego jako na ojca wielodzietnej rodziny, takiego pana, co chodzi po lesie, mówi "hu, hu, hu", konserwatystę, podczas gdy wiele głosowań w sejmie pana prezydenta Bronisława Komorowskiego wskazywało na jego mocno lewicowy charakter.
Co będzie, jak wygra PO?
Kolejne cztery lata marazmu i brak reform, moim zdaniem będzie sytuacja nie zła, a dramatyczna.
Źródło: ROL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA