fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

W sieci opinii

Kompromitacja Roberta Biedronia u Moniki Olejnik

W Sieci Opinii
Przedstawiciel Ruchu Palikota w nowym parlamencie Robert Biedroń przyszedł nieprzygotowany na rozmowę z Monika Olejnik do Radia Zet. Dzięki temu mogliśmy poznać kilka złotych myśli posła elekta
Według Biedronia Jerzy Urban w Ruchu Palikota spełnia pewną rolę:
Doradczą, wspierającą, orzeźwiającą dla polskiej sceny politycznej, wprowadzającą świeżą myśl dotyczącą świeckości państwa, nowoczesność. Na temat SLD:
Nadal pokładam nadzieję w Sojuszu Lewicy Demokratycznej, ale nie z Leszkiem Millerem na czele. Ubolewam nad tym, że on znów chce kończyć, bo on nigdy nie skończy, z tymi atrybutami się nie kończy. On pociągnie lewicę w dół, to jest powrót żywych trupów do SLD. Biedroń stwierdził, że w młodości został zmuszany do chodzenia na religię i podzielił się traumatycznym przeżyciem: Siostra zakonna wytargała mnie kiedyś za ucho i powiedziała, że jestem bezbożnikiem, bo nie chodzę na religię. Miałem taki przypadek. Na pytanie Moniki Olejnik, czym jest Konwent Seniorów odpowiedział: Konwent Seniorów to jest zebranie najważniejszych, najstarszych posłów w parlamencie. Nie!? Nie – odpowiedziała Monika Olejnik i śmiała się przez dwadzieścia sekund. Poseł elekt bronił się, że jest młodym parlamentarzystą i szkolenie będzie miał dopiero w przyszłym tygodniu. Obiecał, że się nauczy. Warto przypomnieć, że Biedroń z wykształcenia jest... politologiem.
Źródło: ROL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA