fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Kultura

Anagramy z Warszawy, autor powieści Richard Zimler w Polsce

materiały prasowe
Spotkania autorskie z Richardem Zimlerem, autorem książki "Anagramy z Warszawy", już w tym tygodniu w Warszawie i Poznaniu. Dla naszych czytelników mamy trzy książki
Czytaj więcej o książce - Co powiedział pewien duch
Pisarz przyjeżdża promować swoją najnowszą książkę "Anagramy z Warszawy". Akcja powieści rozpoczyna się w 1940 r. Po wyludnionym Getcie warszawskim snuje się duch Erika Cohena. Zaczyna opowieść o tajemniczych zabójstwach żydowskich dzieci. Autor powieści z wyczuciem portretuje przerażający obraz codziennego życia za murem getta, wplatając wątek kryminalny i kabalistyczny.
Richard Zimler (ur. 1956 w Nowym Jorku) rozpoczynał karierę jako dziennikarz w San Francisco. W 1990 r. przeniósł się do Portugalii gdzie uczył dziennikarstwa na uniwersytecie w Porto. Jest autorem ośmiu powieści, w tym światowych bestsellerów „Ostatniego kabalisty z Lizbony" i „Stróża świtu".
Pierwsze spotkanie odbędzie się w czwartek 17 listopada w warszawskim Traffic Club (Warszawa, ul. Bracka 25) o godz. 19. Kolejne spotkania w Poznaniu - w sobotę 19 listopada o godz. 12 w Księgarni Zysk i S-ka (ul. Wielka 10) i o godz. 17 w księgarni Bookarest w Starym Browarze (ul. Półwiejska 42). Wstęp wolny.
Marcin Kube
KONKURS:
Dla naszych czytelników mamy trzy książki "Anagramy z Warszawy".
Wygrają 3 pierwsze zgłoszenia na adres kultura@rp.pl z linkiem do wybranej recenzji książki opublikowanej na rp.pl. W tytule mejla proszę wpisać "Anagramy z Warszawy".
Start konkursu: środa, 16 listopada, godz. 16.00.
Zwycięzców poinformujemy drogą elektroniczną.
Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA