fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Muzyka

Wielka energia z Kazikiem

Koniec października w Stodole należy zawsze do Kultu. Na najbliższych dwóch koncertach, dzień po dniu, usłyszymy nowe utwory zespołu.Jest w Polsce kilka grup, dla których koncertowe tradycje są święte.
Co roku w wakacje grupa Hunter organizuje swój festiwal, Voo Voo zawsze w grudniu zaprasza na występ do teatru. Fani grupy Kazika Staszewskiego też mają na stałe w swoich kalendarzach zaznaczone terminy: majowe warszawskie Juwenalia i koniec października, kiedy rusza coroczna Koncertowa Trasa Październikowa.
Trasa Kultu zawsze gwarantuje widzom znakomite nagłośnie i światła, masę gadżetów do kupienia i przede wszystkim energetyczne koncerty. Najbliższa będzie miała szczególny charakter. Po pierwsze, poza polskimi miastami objęła także dwa miejsca w Wielkiej Brytanii – startuje 12 października w Edynburgu, dwa dni później Kult zagra w Londynie. Po drugie, ma jubileuszowy charakter, bo grupa obchodzi w tym roku 25-lecie działalności. Rocznicowy, ponadtrzygodzinny koncert odbył się co prawda już w w lipcu w radiowej Trójce. Był znakomity, ale i tym razem możemy spodziewać się niesamowitego klimatu, m.in. dlatego, że w Stodole wysłuchamy premierowych piosenek Kultu, które są przygotowywane na nowy album.
Stodoła, ul. Batorego 10, 24-25.10, godz. 19
Źródło: Rzeczpospolita
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA