fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Media i internet

W Internecie sprzedają bezprawnie gry Totalizatora?

Fotorzepa, Radek Pasterski RP Radek Pasterski
Totalizator Sportowy nie sprzedaje gier liczbowych przez SMS oraz Internet - uprzedza Piotr Gawron, rzecznik spółki
To reakcja na coraz częstsze przypadki pojawiania się w sieci stron internetowych, poprzez które sprzedawane są gry i loterie z powołaniem się na Totalizator. - Żaden podmiot nie prowadzi takiej sprzedaży w imieniu czy we współpracy z Totalizatorem Sportowym. Spółka nie może zatem ponosić żadnej odpowiedzialności w związku z działaniami firm, które na własną rękę i bez zgody TS prowadzą za pośrednictwem różnych portali internetowych czy SMS sprzedaż naszych produktów - zastrzega Gawron. Jak mówi, spółka od pół roku informuje o oszustwach państwowe służby, np. Izbę Celną ale nie ma reakcji.
Dlatego Totalizator Sportowy przypomina, że jedyną podstawą do wypłaty wygranych w grach liczbowych jest kupon właściwej gry Totalizatora Sportowego wydany w kolekturze sieci Lotto, a w loteriach pieniężnych – los, czyli kartonik zdrapki kupiony w sieci sprzedaży firmy.
- Wszelkie reklamacje z tytuły udziału w grach oferowanych przez portale internetowe czy za pośrednictwem SMS należy kierować do ich właścicieli - informuje Gawron.
Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA