fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Taniec

Surkin w Kamieniołomach 29.10-30.10

Surkin na stałe gra obecnie w Paryżu
Materiały Promocyjne
W ramach uznanego cyklu rozrywkowego prezentującego miksujących artystów znad Sekwany w Kamieniołomach bawił będzie Benoit Heitz, znany jako Surkin. Urodzony na południu Francji mieszka i gra obecnie w Paryżu.
Tworzy dzikie i nabasowane electro house. Hedonistyczne, wielkomiejskie. Przeznaczone dla tych, którzy nie chcą całą noc podpierać ścian. Do tańca porywają świetnie skomponowane przez niego przeboje, jak „Fan Out” (umieszczany w tym roku na wielu klubowych kompilacjach podobnie jak jego hit „Chrome Knight”) czy nagrany w stylu disco „White Knight Two”.
Od hip-hopu po fascynację kompozycjami i brzmieniem Daft Punk – Surkin przemierzył w trakcie swojej paryskiej epopei długą drogę. Cztery lata pracy zaowocowały propozycjami remiksów hitów klubowych nagranych przez liderów elektroniki tanecznej, jak choćby duetu z Francji Justice (D.V.N.O) czy indie rockowej formacji Klaxons (Golden Skans).
Obecnie Benoit Heitz jest skoncentrowany na produkcji i wydaniu nowego albumu. Nowe utwory miksuje w klubach od Japonii po Polskę.
[i] Surkin, OttO, V/A Team, Funk Joint Unlimited, Ceezar, Kamieniołomy, bilety: 10 zł, piątek (29.10) – sobota (30.10), godz. 22.[/i]
Źródło: Rzeczpospolita
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA