fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Literatura

Spotkanie z Mają Wolny

www.proszynski.pl
materiały prasowe
Wydawnictwo Prószyński i S-ka zaprasza na spotkanie z Mają Wolny. Dla naszych czytelników mamy pięć egzemplarzy najnowszej powieści pisarki
Spotkanie z autorką "Kary" i "Domu tysiąca nocy" odbędzie się już w najbliższy piątek (22 października) w warszawskiej klubokawiarni Czuły Barbarzyńca, poprowadzi je Magda Cuisset. Prozę Mai Wolny Olga Tokarczuk nazwała wrażliwym pisarstwem wysokiej próby.
"Domu tysiąca nocy" to opowieść o Malwinie, która przyjeżdża do Włoch, by podjąć pracę jako pomoc domowa. Ma nadzieję, że zmiana otoczenia pomoże jej uporać się z tragedią, której niedawno doświadczyła. Jej nowym domem staje się willa należąca do Carli Russo – dojrzałej kobiety, niegdyś bezkompromisowej rewolucjonistki. Talent literacki i wyobraźnia wnuka Carli – Brunona skłaniają obie bohaterki do tego, by zmierzyły się z trudną przeszłością.
[i]22 października 2010 (piątek), godz. 19:00 Czuły Barbarzyńca, ul. Dobra 31, Warszawa [/i]
[ramka] KONKURS:
Dla naszych czytelników mamy pięć książek "Dom tysiąca nocy". Prosimy podać link do opublikowanej w naszym serwisie recenzji książki, którą już przeczytałeś/aś lub chciałbyś przeczytać.
Wygra 5 pierwszych zgłoszeń na adres [mail=kultura@rp.pl]kultura@rp.pl[/mail].
Start konkursu: piątek, 22 października, godz. 16.00.
Znamy już zwycięzców, poinformujemy ich drogą elektroniczną. Dziękujemy za udział w konkursie :) [/ramka]
Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA