Rpkom

T-Mobile: 79 dol. za nielimitowane rozmowy, smsy i transfer danych

Amerykański T-Mobile w niedzielę [link=http://www.t-mobile.com/shop/plans/Cell-Phone-Plans.aspx?catgroup=EvenMorePlus&wt.ac=0460SHO08]pokazał [/link]ukrywany wcześniej pod hasłem „Project Dark" plan taryfowy, który ma pomóc operatorowi w nadrobieniu dystansu do konkurencyjnych Sprint, Verizon i AT&T.
T-Mobile zaproponował 49,99 dol. za nielimitowane rozmowy głosowe w swojej sieci komórkowej. Nielimitowane usługi głosowe i wiadomości tekstowe kosztują miesięcznie 59,99 dol., a głos z wiadomościami tekstowymi oraz nielimitowaną transmisją danych to koszt 79.99 dol miesięcznie dla konsumentów indywidualnych. Do skorzystania z oferty T-Mobile nie jest konieczne podpisywanie jakiekolwiek umowy terminowej.
Jak jednak zauważają [link=http://www.engadget.com/2009/10/12/achtung-t-mobile-if-project-dark-is-50-unlimited-youre-in-t/]krytycy [/link]oferty T-Mobile, potencjalnie najpopularniejszy abonament głosowy bez limitu (49.99 dol.) może być czynnikiem ograniczającym przychody operatora, szczególnie w sytuacji, gdy średni przychód na abonenta (ARPU) w konkurencyjnych AT&T i Verizon przekracza 50 dol.
Źródło: rpkom.pl

REDAKCJA POLECA

NAJNOWSZE Z RP.PL