Ekonomia

Gra w biznes

„Scenariusze negocjacji biznesowych”, Wojciech Sambor, Wojciech Skrobisz, Dariusz Babrzyński, Rafał Łabędzki, Poltext
Rzeczpospolita
Niektóre fragmenty tej książki brzmią jak polecenia z „Monopolu”, tyle że zakrojonego na ogromną skalę i wyłącznie dla dorosłych.
”Scenariusze negocjacji biznesowych” to zabawnie i z polotem napisany zbiór możliwości z podpowiedziami dla tych, którzy wybierają się na służbową krucjatę negocjacyjną. Książka pomocna dla szkoleniowców i wykładowców – jest gotowym zbiorem informacji na temat wybranych tzw. case’ów i materiałów potrzebnych do ich przeprowadzenia. Na dołączonej do książki płycie są dodatkowe materiały i arkusze przeliczeniowe, które umożliwiają ocenę zaprawiających się w negocjacjach menedżerów.
Scenariuszy jest osiem o różnych skalach trudności – od opisującego dwustronne negocjacje mieszkańców bloku z prezesem spółdzielni mieszkaniowej, po bardziej skomplikowane, jak odbywające się podczas Forum Ekonomicznego w Krynicy. Są dowcipnie i dobrze napisane, dzięki czemu czyta się je bez znudzenia. [i]„Scenariusze negocjacji biznesowych”, Wojciech Sambor, Wojciech Skrobisz, Dariusz Babrzyński, Rafał Łabędzki, Poltext[/i]
Źródło: Rzeczpospolita

REDAKCJA POLECA

NAJNOWSZE Z RP.PL