fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Warszawa

Coś dla fanów fotografii

Warszawska Wytwórnia Wódek Koneser przy ul. Ząbkowskiej
Fotorzepa, Jak Jakub Ostałowski
W Centrum Kultury na Pradze (w dawnym Koneserze) rozpoczynają się jutro Warszawskie Dni Fotografii.
– W piątek zapraszamy profesjonalistów – tłumaczy Kama Milewska z Agencji Promocji Inicjatyw Gospodarczych, która współorganizuje imprezę.
Zawodowcy będą mogli nie tylko przetestować sprzęt z najwyższej półki, ale także wziąć udział w warsztatach, m.in. z fotografii reklamowej produktów, z obróbki zdjęć. Zorganizowane zostaną dla nich również zajęcia z fotografii mody. Sobota i niedziela to dni, kiedy na targi będzie mógł wejść już każdy miłośnik fotografii.
– Podobnie jak w piątek swoją ofertę zaprezentują największe firmy fotograficzne – mówi Kama Milewska. Dla chętnych przewidziano także plener fotograficzny w klimatycznych miejscach warszawskiej Pragi oraz wykład o fotoreportażu. Szykują się również atrakcje dla rodzin. Wykładowcy Akademii Fotografii będą uczyć dorosłych, jak robić zdjęcia dzieciom, a te będą mogły stworzyć własne aparaty oraz obejrzeć kultowe bajki wyświetlane na projektorze. Organizatorzy zastrzegają, że na część warsztatów trzeba wcześniej się zapisać. Zgłoszenia przyjmowane są na stronie [link= http://expo.fotopolis.pl]expo.fotopolis.pl[/link]. Tam też można znaleźć szczegółowy harmonogram targów.
Źródło: Rzeczpospolita
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA