fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Styl życia

Pomoc psychologiczna dla Ciebie i Twojej rodziny

Ośrodek Zdrowia Psychicznego i Problemów Rodzinnych Synapsis zaprasza 14 i 15 listopada 2009 roku na Dni Otwarte.
Program Dni Otwartych będzie obejmował bezpłatne konsultacje u psychologów, lekarzy psychiatrów oraz seksuologa, a także możliwość bezpłatnego uczestnictwa w seminariach i warsztatach psychoedukacyjnych.
Szczegółowe informacje o programie Dni Otwartych znajdziesz na [link=http://www.synapsis.pl/]www.synapsis.pl[/link] [ramka] Tematy seminariów:
• „Asertywność relacjach interpersonalnych i w komunikacji interpersonalnej” – Katarzyna Kula • „Od frustracji do satysfakcji. Czyli jak sobie pomóc w realizacji zamierzeń” – Wojciech Otawa • „Jak chronić dzieci przed molestowaniem seksualnym” – Janina Wyżyńska • „Pierwsze trzy lata życia dziecka: psychologiczne narodziny” – Katarzyna Bobrowska-Jabłońska • „Co jest, a co nie jest depresją?” – Stanisław Porczyk • Prezentacja programu „Szkoła dla Rodziców i Wychowawców” – Anna Borkowska i Dorota Macander [/ramka] [ramka] [i] Konsultacje indywidualne i udział w seminariach są bezpłatne. Organizatorzy proszą o wcześniejsze zgłoszenie swojego uczestnictwa w poszczególnych seminariach lub zapisanie się na konsultację na konkretną godzinę. Można to zrobić osobiście w Ośrodku lub telefonicznie, dzwoniąc pod numer tel. (022) 643-98-61 lub 641-70-51 od dnia 2 listopada 2009 roku.[/i][/ramka]
Źródło: Materiały Promocyjne
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA