fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Kraj

Platforma zwleka z komisją, PiS atakuje reklamami

„Grześ, Miro, Zbych – POwrócili do gry” – takie reklamy wykupił PiS w piątkowych wydaniach tabloidów. Podobizny Grzegorza Schetyny, Mirosława Drzewieckiego i Zbigniewa Chlebowskiego wkomponowane w automat do gry mają sprawić, by Polacy nie zapomnieli o aferze hazardowej.
– Premier Donald Tusk obiecał szybko powołać komisję śledczą. Dziś mamy piątek i okazuje się, że projekt uchwały PO będzie dopiero w przyszłym tygodniu. PO zwodzi nas i opinię publiczną – podkreśla Mariusz Błaszczak, rzecznik Klubu PiS.
Reklama oburzyła posłów Platformy. – To dość prymitywna forma wydawania środków publicznych – mówi „Rz” Sebastian Karpiniuk. – Mam nadzieję, że PiS będzie konsekwentny i zamieści też w tabloidach zdjęcia ministra Adama Lipińskiego namawiającego posłankę Renatę Beger do wstąpienia do PiS. O tym też Polacy nie powinni zapomnieć. Twierdzi, że projekt uchwały w sprawie powołania komisji śledczej jest już gotowy. Trzeba tylko zebrać pod nim podpisy 46 parlamentarzystów i skonsultować z koalicyjnym PSL. Swoje uchwały w tej sprawie złożyły już PiS i SLD.
Źródło: Rzeczpospolita
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA