fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Sport

Majdanowi dostało się za całą drużynę

Majdan średnio radzi sobie na parkiecie...
Fotorzepa, Radek Pasterski RP Radek Pasterski
"Ch... z wynikami, wygramy Taniec z Gwiazdami" - skandowali kibice Polonii Warszawa nawiązując do występów jej bramkarza w programie TVN.
Radosław Majdan zastępował we wczorajszym meczu ekstraklasy z Piastem Gliwice kontuzjowanego Sebastiana Przyrowskiego. Popisał się kilkoma interwencjami, ale w końcu popełnił dwa fatalne błędy, które przesądziły o zwycięstwie gości.
Przy pierwszej bramce Sebastian Olszar założył mu klasyczną siatkę (strzelił między nogami bramkarza). Po minucie Majdan musiał znowu wyjmować piłkę z bramki. Tym razem nieco spóźnił się z interwencją. Czwarta drużyna poprzedniego sezonu z ostatnich pięciu meczów przegrała cztery. Polonia ma w tej chwili po dziewięciu kolejkach tylko siedem punktów i zajmuje 12 miejsce w ligowej tabeli.
Wczoraj na Konwiktorskiej dostało się nie tylko Majdanowi. "Po co wy gracie, jak wy ambicji nie macie!" - skandowali kibice opuszczając stadion na długo przed ostatnim gwizdkiem. [b] Zobacz więcej informacji z serwisu [link=http://www.rp.pl/temat/350599.html]Przewrotka[/link] [/b] [ramka] Warto dodać, że Majdan również nie radzi sobie najlepiej na telewizyjnym parkiecie. Kilka godzin po meczu "wytańczył" sobie najniższe noty od sędziów - 29 punktów. Uratowali go widzowie w głosowaniu sms, dzięki czemu pozostał w programie. Czyżby kibice Polonii postanowili zrealizować hasło z przyśpiewki?[/ramka]
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA