Warszawa

Ważne dla niepełnosprawnych wyborców

Do czwartku osoby niepełnosprawne mogą złożyć wniosek o dopisanie ich do spisu wyborców w wybranym przez siebie okręgu w Warszawie. 7 czerwca władze miasta gwarantują bezpłatny dowóz do lokali.
[srodtytul]Wybór obwodu głosowania [/srodtytul]
Do czwartku 28 maja osoby niepełnosprawne mogą złożyć wniosek o dopisanie ich do spisu wyborców w wybranym przez siebie obwodzie głosowania na obszarze m.st. Warszawy. Wnioski można składać w swoim urzędzie dzielnicy. Wyborcy niepełnosprawni, aby złożyć wniosek o dopisanie do spisu, mogą zamówić wizytę domową urzędnika telefonicznie. Wnioski przyjmowane będą do 28 maja. w godzinach pracy urzędów (poniedziałek 10 - 18, wtorek-piątek 8-16)
[srodtytul]Bezpłatny dojazd[/srodtytul] 7 czerwca, w dniu wyborów do Parlamentu Europejskiego, osoby niepełnosprawne mogą skorzystać z bezpłatnego specjalistycznego przewozu z miejsca zamieszkania (lub innego wskazanego) do lokalu komisji wyborczej i z powrotem. Zamówienia przyjmowane są od poniedziałku do piątku, w sobotę przedwyborczą oraz w dniu wyborów w godz. 8.00-16.00 pod nr telefonu 022 870-08-08. Szczegółowe informacje dotyczące wyborów znajdują się na stronach Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu m.st. Warszawy ([link=http://www.bip.warszawa.pl" "target=_blank]www.bip.warszawa.pl[/link])
Źródło: Urząd m.st. Warszawy

REDAKCJA POLECA

NAJNOWSZE Z RP.PL