fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Mieszkaniowe

Dopiewo: trwa trzeci etap budowy

Osiedle Księżnej Dąbrówki firmy Nickel Development
Materiały Inwestora
Osiedle Księżnej Dąbrówki powstaje w Dopiewie niedaleko Poznania. Nickel Development realizuje trzeci etap inwestycji, który zakończy się w przyszłym roku
Osiedle Księżnej Dąbrówki III obejmuje 11 budynków wielorodzinnych. Łącznie znajdzie się tam 106 mieszkań o metrażach od 41,2 do 113 mkw. Właściciele lokali na parterze mają do dyspozycji ogrody o powierzchni do 280 mkw. Z kolei lokale na wyższych kondygnacjach będą miały przestronne tarasy. Cena zależy od lokalizacji.
Za inwestycje położone przy ul. Pałacowej w przypadku mieszkań standardowych trzeba zapłacić od 4300 zł brutto za mkw., a za poddasza od 3526 zł brutto za mkw. Przy ul. Komornickiej mkw. mieszkania kosztuje od 4600 zł brutto, a lokalu na poddaszu – od 2340 zł brutto za mkw.
– Dąbrówka III różni się od poprzednich etapów inwestycji – mówi Agnieszka Węgrowska z Nickel Development. – Dotyczy to nie tylko koloru elewacji, ale także architektury domów. Zamiast ceglastych budynków w klasycznym stylu, z wykuszami, stawiamy teraz na jasne elewacje i prostą, nowoczesną architekturę. Mieszkania są niestandardowe, pozwalają na awangardową aranżację wnętrz. Osiedle Księżnej Dąbrówki zlokalizowane jest niedaleko Wielkopolskiego Parku Narodowego, w pobliżu jezior Lusowskiego i Niepruszewskiego. Generalnym wykonawcą osiedla jest PTB Nickel.
Źródło: Rzeczpospolita
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA