fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Opinie z rynku

O ofertach: Nie do końca biały, ale bardzo mały

Mieszkanie jednopokojowe nikogo nie dziwi. Ale dom z jednym pokojem? Nie, to nie pomyłka i nie chodzi o jeden wielki tzw. open space, bo ten parterowy domek ma powierzchnię zaledwie...
59 mkw. i składa się z jednego pokoju, kuchni, łazienki i przedpokoju.W porównaniu z tą powierzchnią działka, na której stoi – 571 mkw., wydaje się naprawdę imponująca. Domek stoi w centrum Ząbek (tabela „Do wzięcia od ręki” w tekście "Cena godna Saskiej Kempy"). Przeszedł remont kapitalny w 2007 r.
W kuchni i łazience są nowe glazura i terakota, w pokoju na podłodze – panele. Domek jest mały, ale schludny, czysty i dobrze utrzymany. Zbudowany z cegły i suporeksu, lecz nieotynkowany z zewnątrz. W otoczeniu stoją domy jednorodzinne i niskie trzypiętrowe bloki. Ogrzewanie elektryczne (opłaty zimą wynoszą ok. 150 zł miesięcznie), własne ujęcie wody – studnia i szambo są na działce. W pobliżu są przystanek autobusowy i sklepy. Dom można wyburzyć lub rozbudować.
Działka w planie miejscowym jest przeznaczona pod budownictwo jednorodzinne. Cena do negocjacji. Obecna wynosi 488 tys. zł i została już obniżona o – uwaga! – 100 tys. złotych. Widocznie sprzedający chciał, żeby chociaż cena (w przeciwieństwie do domku) była wysoka. Beata Kalinowska, redaktor „Rz”
Źródło: Rzeczpospolita
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA