fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Sport

Sobota w Pekinie – czas polski

02.30 • kwalifikacje, karabin 10 m kobiety (startują Sylwia Bogacka, Agnieszka Staroń);
03.00 • kwalifikacje, trap mężczyźni;
06.00 • pistolet 10 m mężczyźni (Wojciech Knapik);
04.30 • finał: karabin 10 m kobiety (ew. S. Bogacka, A. Staroń);
09.00 • pistolet 10 m mężczyźni (ew. W. Knapik).
03.00 • 1/32 finału, gra pojedyncza mężczyzn i kobiet (Przemysław Wacha).
08.00 • 1/32 finału, gra pojedyncza mężczyzn i kobiet (Kamila Augustyn).
03.00 • Białoruś - Australia (gr. A);
05.15 • Mali - Nowa Zelandia (gr. B);
08.30 • Hiszpania - Chiny (gr. B);
10.45 • Brazylia - Korea Płd. (gr. A);
14.00 • USA - Czechy (gr. B);
16.15 • Rosja - Łotwa (gr. A).
3.00-08.00 • pierwsza runda, mężczyźni i kobiety;
12.00-17.00 • pierwsza runda, mężczyźni i kobiety.
03.00 • Francja - Angola (gr. A);
04.45 • Węgry - Szwecja (gr. B);
08.00 • Rumunia - Kazachstan (gr. A);
09.45 • Rosja - Korea Płd. (gr. B);
13.00 • Norwegia - Chiny (gr. A);
14.45 • Niemcy - Brazylia (gr. B).
04.00 • Włochy - Rosja (gr. B);
06.00 • Serbia - Kazachstan (gr. B);
06.30 • Algieria - Brazylia (gr. B);
08.30 • Polska - Kuba (gr. A);
14.00 • Wenezuela - Chiny (gr. A);
16.00 • Japonia - USA (gr. A).
04.00 • szabla indywidualnie kobiet, runda wstępna (Aleksandra Socha, Bogna Jóźwiak, Irena Więckowska);
05.00 • 1/16 finału
06.30 • 1/8 finału;
07.20 • ćwierćfinały
13.00 • półfinały;
13.50 • o brązowy medal;
14.10 • finał.
04.00 • 48 kg kobiet (Marzena Więckowska).
05.00 • wyścig ze startu wspólnego mężczyzn (Przemysław Niemiec, Tomasz Marczyński, Jacek Morajko).
00.30 • ujeżdżenie drużynowo;
13.15 • ujeżdżenie drużynowo.
06.00 • kwalifikacje mężczyzn (Leszek Blanik);
10.00 • kwalifikacje mężczyzn;
14.00 • kwalifikacje mężczyzn.
06.00 • eliminacje/repesaże, waga 60 kg mężczyzn;
06.00 • eliminacje/repasaże, waga 48 kg kobiet;
12.00 • finał i walki o brązowe medale, waga 48 kg kobiet;
12.00 • finał i walki o brązowe medale, waga 60 kg mężczyzn.
06.00 • eliminacje kobiet (Małgorzata Ćwienczek, Iwona Marcinkiewicz, Justyna Mospinek);
09.30 • eliminacje mężczyzn (Rafał Dobrowolski, Piotr Piątek, Jacek Proć).
07.00 • Yngling kobiety (wyścig 1);Finn (wyścig 1) mężczyzn (Rafał Szukiel);
09.00 • Yngling kobiety (wyścig 2);Finn (wyścig 2).
07.30 • eliminacje 75 kg, 81 kg;
13.00 • eliminacje 75 kg, 81 kg.
07.50 • eliminacje: jedynka kobiet (Julia Michalska);
• dwójka bez sternika kobiet;
• jedynka mężczyzn;
• dwójka bez sternika mężczyzn (Jarosław Godek, Piotr Hojka);
• dwójka podwójna kobiet;
• dwójka podwójna mężczyzn;
• czwórka bez sternika mężczyzn.
11.00 • Nigeria - Niemcy (gr. F);
11.00 • USA - Japonia (gr. G);
11.00 • Szwecja - Argentyna (gr. E);
13.45 • Kanada - Chiny (gr. E);
13.45 • Brazylia - Korea Płn. (gr. F);
13.45 • N. Zelandia - Norwegia (gr. G).
PŁYWANIE
12.30 • eliminacje:
• 400 m zm. mężczyzn;
• 100 m mot. kobiet (Otylia Jędrzejczak);
• 400 m dow. mężczyzn (Paweł Korzeniowski, Przemysław Stańczyk);
• 400 m zm. kobiet (Katarzyna Baranowska);
• 100 m klas. mężczyzn;
• 4x100 m dow. kobiet.
Źródło: Rzeczpospolita
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA