fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

W kancelariach

Greenberg Traurig liderem fuzji i przejęć według rankingu Chambers Global 2015

Informacja Prasowa
Kancelaria Greenberg Traurig utrzymuje pozycję lidera w Polsce w zakresie transakcji na rynkach kapitałowych, fuzji i przejęć oraz w doradztwie podatkowym.

Zgodnie z najnowszym rankingiem Chambers Global 2015, opublikowanym przez Chambers and Partners, Greenberg Traurig jest jedną z najlepszych w Polsce kancelarii prawnych w zakresie transakcji na rynkach kapitałowych (capital markets equity), fuzji i przejęć oraz w doradztwie podatkowym. W tych kategoriach Chambers Global 2015 przyznał Greenberg Traurig tzw. kategorię Band 1, czyli najwyższą z możliwych.

W doradztwie dla sektora bankowości i finansów, w transakcjach dłużnych na rynkach kapitałowych, postępowaniach sądowych i arbitrażowych, a także w restrukturyzacji przedsiębiorstw Chambers Global 2015 przyznało Greenberg Traurig kategorię Band 3.

Partner Zarządzający Greenberg Traurig Jarosław Grzesiak otrzymał kategorię Band 1 w zakresie transakcji na rynkach kapitałowych oraz Band 1 w zakresie fuzji i przejęć.

W transakcjach fuzji i przejęć Partner Lejb Fogelman ma najwyższą możliwą pozycję w rankingu „Senior Statesman".

W transakcjach na rynkach kapitałowych Partner Ireneusz Matusielański został oceniony jako Band 2, Partner Rafał Sieński otrzymał kategorię Band 3, a Partner Lokalny Paweł Piotrowski został uznany za wschodzącą gwiazdę rynków kapitałowych.

Partnera Federico Salinasa doceniono jako eksperta w transakcjach na rynkach kapitałowych w Wielkiej Brytanii oraz Stanach Zjednoczonych, a także w rankingu amerykańskim jako eksperta w zakresie rynków kapitałowych w Polsce.

W doradztwie podatkowym Partner Marek Kozaczuk oraz Partner Lokalny Tomasz Kacymirow otrzymali kategorię Band 2.

Partnerowi Andrzejowi Wysokińskiemu przyznano kategorię Band 2 w restrukturyzacji przedsiębiorstw oraz kategorię Band 3 w doradztwie dla sektora bankowości i finansów oraz w postępowaniach sądowych i arbitrażowych. Partner Lokalny Przemysław Kozdój został uznany za wschodzącą gwiazdę bankowości i finansów.

Chambers and Partners ocenia kancelarie prawne oraz prawników w ponad 190 krajach i jest jednym z najbardziej prestiżowych rankingów na świecie.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA