fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Ekonomiczny artykuł sponsorowany

Centrum Biznesowe - Ogrodowa 58

ROL
W biznesie liczy się praktycznie wszystko i dobry kompleks biurowo-handlowy powinien posiadać wszystko co istotne w biznesie. Centrum Biznesowe Ogrodowa 58 poszło krok do przodu i skupia wartości istotne w biznesie i życiu rodzinnym. W Warszawie funkcjonuje wiele podobnych kompleksów, ale to właśnie Ogrodowa 58 wyznacza standard, który inni próbują osiągnąć.

Bez przerwy monitorujemy istotne dla firm wartości, aby być przygotowanym na usprawnienie naszych usług czy powiększenie naszej oferty o usługi, których w Polsce jeszcze nikt nie proponuje. Wiemy jak wiele wartości jest istotnych w biznesie i dążymy do tego, aby nasza propozycja spełniła w 100% Państwa oczekiwania.

Jakie wartości znajdą Państwo w Centrum Biznesowym Ogrodowa 58?

Lokalizacja jest bardzo ważnym czynnikiem decydującym o powodzeniu firmy. Musi być dobry dojazd autem jak i środkami transportu miejskiego. Otworzenie II linii metra sprawiło, że dojazd na Ogrodową 58 jest możliwy wszystkimi środkami miejskiego transportu – autobusem, tramwajem i metrem. Bezpośrednie sąsiedztwo z hotelem Ibis pozwala na zapewnienie dobrych warunków noclegowych w przypadku kilkudniowych konferencji czy spotkań biznesowych.

Standard samodzielnych powierzchni biurowych, biur coworkingowych, sal konferencyjnych, recepcji czy parkingu spełnia najwyższe wymagania. Spotkania biznesowe robią bardzo duże wrażenie na interesantach, co wpływa na poprawny wizerunek Państwa firmy i zwiększa szansę pozyskania nowych klientów.

Cennik usług łączy w sobie konkurencyjność na tle innych kompleksów biznesowych, przy jednoczesnym zachowaniu najwyższych standardów. Chcemy, aby nowo powstałe firmy mogły również posiadać biuro w dobrej lokalizacji, a bez atrakcyjnych cen za usługi, nie byłoby to dla wielu młodych przedsiębiorców możliwe.

W wielu przypadkach prowadzenia własnego biznesu czy podjęcia pracy w danej lokalizacji, bardzo istotne jest życie rodzinne. Miejsce naszej pracy musi być położone w pobliżu przedszkola, a dojazd i powrót z miejsca pracy nie może być czasochłonny. Na terenie naszego kompleksu biznesowego znajduje się renomowane przedszkole językowe o profilu muzycznym „Miasteczko Dzieci”, dzięki czemu rodzice nie tracą każdego dnia czasu na podróż pomiędzy przedszkolem a miejscem pracy, co pozwala na zwiększenie efektywności pracy.

Dla poczatkujących przedsiębiorców takie centra biznesowe stwarzają wyjątkowe warunki rozwoju, umożliwiają szybkie nawiązywanie kontaktów i pozyskiwanie partnerów do współpracy. Office sharing to praktyka zyskująca coraz większą grupę zadowolonych użytkowników.

Nie bez znaczenia jest atmosfera panująca w takich obiektach biurowych, profesjonalna i miła obsługa, przyjemna atmosfera w inspirującym towarzystwie, dobry standard biura stwarzają niepowtarzalny klimat pracy. Możliwość wymiany doświadczeń, zdobycia wiedzy, nawiązania współpracy czy poszerzenia kontaktów biznesowych w otoczeniu różnego rodzaju specjalistów jest motywującym czynnikiem rozwoju.

Centrum Biznesowe Ogrodowa 58 to miejsce wyjątkowe. Charakter budynku City Gate umożliwia najemcom rozpoczęcie działalności np. w biurze coworkingowym a wraz z jej rozwojem pozwala skorzystać z elastycznej formy najmu biur serwisowanych bądź wynajmu powierzchni biurowej wielkometrażowej, bez konieczności zmiany danych rejestrowych przedsiębiorstwa. Dzięki takim możliwościom najemcy budynku City Gate prowadzą swą działalność w tym miejscu przez wiele lat.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej http://ogrodowa58.pl, kontaktu telefonicznego 22 520 18 00 lub na ulicę Ogrodowa 58 00-876 Warszawa gdzie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania odnośnie naszej oferty biznesowej.

Źródło: Artykuł sponsorowany
REKLAMA
REKLAMA

WIDEO KOMENTARZ

REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA