fbTrack

Biznes

Carrefour Mova, nowy wirtualny operator komórkowy

Carrefour Polska, który od jutra rozpocznie działalność jako wirtualny operator telefonii mobilnej MVNO, chce do końca tego roku zdobyć kilkadziesiąt tysięcy, a w ciągu 12 miesięcy - ponad sto tysięcy klientów, wynika z wypowiedzi prezesa Gillesa Roudy.
"Carrefour Mova" będzie działać w oparciu o infrastrukturę Polkomtela.
- Nie mamy precyzyjnego celu jeśli chodzi o liczbę klientów, bo najważniejszy jest dla nas sprawny technicznie start usługi - powiedział prezes Carrefour Polska. Zaznaczył jednak, że chciałby zdobyć dla sieci kilkadziesiąt tysięcy klientów do końca tego roku, a w ciągu roku świadczenia usługi przekroczyć liczbę stu tysięcy klientów. Carrefour działa już jako MVNO we Francji, Włoszech, Hiszpanii i Belgii. Startery "Carrefour Mova" będą sprzedawane w sieci sklepów Carrefoura.
- Docelowo będą to wszystkie nasze sklepy - powiedział Roudy. W nowej sieci minuta połączenia do wszystkich sieci będzie kosztowała 49 groszy, a sms - 20 groszy. Starter będzie kosztował 9,99 zł. W ramach promocji klienci Carrefoura otrzymają darmową minutę do wykorzystania w sieci Carrefour Mova i na numery stacjonarne w zamian za każde 10 złotych wydanych za zakupy w sklepach tej sieci. Kartę można będzie doładować w sklepach, przy kasie, za dowolnie wybraną kwotę, lub resztę z zakupów. Doładowania można będzie też kupić przez internet, w sieciach "Kolporter" oraz systemie "moje doładowania". Na doładowania można będzie też wymienić punkty z programu lojalnościowego "Rodzinka". Roudy zapowiedział, że w najbliższych miesiącach Carrefour będzie wprowadzać kolejne usługi dodatkowe. Obecnie firma skoncentruje się na wprowadzaniu sprzedaży zakładów "lotto" do kolejnych sklepów.
Źródło: isb

REDAKCJA POLECA

NAJNOWSZE Z RP.PL