fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Wybory parlamentarne 2019

Paweł Kukiz: Teraz macie już na kogo głosować

Fotorzepa, Magdalena Pernet
- W 2015 przysięgałem, że swoich postulatów nie zdradzę i przysięgi dochowałem - mówił w trakcie swojego przemówienia na konwencji PSL-Koalicji Polskiej lider Kukiz'15 Paweł Kukiz.

- W 2015 gdy kandydowałem do Sejmu obiecywałem, że nigdy nie zrezygnuję z walki o możliwość indywidualnego startu do Sejmu każdego obywatela RP, z walki o obniżenie podatków, o wyzwolenie drobnych przedsiębiorców z fiskalizmu - powiedział.

Podobnie jak Kosiniak-Kamysz, przyznawał że obydwie formacje mogły iść prostszą, łatwą drogą. - Idziesz z PO, ja z PiS. Spokojnie wchodzimy do Sejmu i jest jak było. Ale trzeba wybrać nową drogę, drogę centrum, spokoju i dialogu, drogę pojednania - mówił Kukiz. - Czy nie macie dość kłótni w rodzinach? Są święta, rodzina mówi że ktoś  jest za PiS, ktoś za PO. Albo, że nie ma na kogo głosować - od dziś macie na kogoś głosować.

Czytaj także: Kosiniak-Kamysz: Polacy nie są skazani na wybór między totalną władzą a totalną opozycją

Koalicja Polska przedstawiła w sobotę swoje jedynki. Zgodnie z zapowiedziami, we Wrocławiu jedynką będzie Jacek Protasiewicz, w Chełmie - Jarosław Sachajko, w Zielonej Górze - Jolanta Fedak, w Rzeszowie - Stanisław Tyszka, w Opolu - Paweł Kukiz, w Warszawie - Władysław Teofil Bartoszewski, w Siedlcach - Marek Sawicki, w Radomiu - Mirosław Maliszewski, w Krakowie - Agnieszka Ścigaj, w Tarnowie - Władysław Kosiniak-Kamysz, w Płocku - Piotr Zgorzelski.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA