Emocje w Mediolanie. Polacy wygrywają w tie breaku

W Mediolanie w meczu Ligi Narodów Polacy pokonali Włochów 3:2. Dzięki temu zwycięstwu nasi siatkarze zrównali się liczbą zwycięstw z gospodarzami spotkania.

Aktualizacja: 23.06.2019 23:22 Publikacja: 23.06.2019 23:08

Mediolan był gospodarzem czwartego turnieju Ligi Narodów. W pierwszym meczu Polacy pokonali Argentynę 3:2. Identycznie zakończyło się spotkanie z Serbią.

Dziś Polacy zmierzyli się z gospodarzami. Zawodnicy Vitala Heynena również dziś zagwarantowali kibicom mnóstwo emocji. Spotkanie rozstrzygnęło się w piątym secie przy wyniku 25:23.

Kolejnym rywalem naszej reprezentacji będzie Japonia. Mecz zostanie rozegrany 28 czerwca.

Włochy - Polska 2:3 (25:23. 22:25, 25:23, 21:25, 23:25)

Włochy: Włochy: Gianelli, Piano, Russo, Antonov, Lavia, Pinali, Pesaresi (libero)

Polska: Muzaj, Łomacz, Śliwka, Kochanowski, Bednorz, Kłos, Wojtaszek (libero)

Więcej: Onet.pl

2 / 3
Siatkówka
Świderski: Zdominowaliśmy europejskie rozgrywki w siatkówce
Siatkówka
Piękny finał wyjątkowego sezonu. Jastrzębski Węgiel może potwierdzić dominację polskich klubów