fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Przestępczość

Mamed Ch. zatrzymany przez antyterrorystów w związku z legalizacją kradzionych aut

Fotorzepa/ Piotr Guzik
Mamed Ch., znany zawodnik MMA, został zatrzymany przez Biuro Operacji Antyterrorystycznych w związku ze sprawą dotyczącą legalizacji kradzionych samochodów.

Według stacji Ch. został zatrzymany na zlecenie Centralnego Biura Śledczego Policji i Prokuratury Krajowej na Warmii i Mazurach przez Biuro Operacji Antyterrorystycznych.

Informację RMF potwierdziła w rozmowie z TVP Info prok. Ewa Bialik, rzeczniczka Prokuratury Krajowej. Zatrzymany jest obecnie przewożony z Olsztyna na Śląsk. 

– Na polecenie prokuratora Śląskiego Wydziału Zamiejscowego Departamentu do Spraw Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej w Katowicach funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego Policji zatrzymali Mameda K. w sprawie paserstwa luksusowych samochodów – powiedziała Bialik.

Rzeczniczka prokuratury dodała, że Ch. po doprowadzeniu do prokuratury usłyszy zarzuty, a po ich ogłoszeniu prokurator podejmie decyzję w przedmiocie środków zapobiegawczych.

Według informacji przekazanych przez Bialik pojazdy pochodziły z Czech. Wśród luksusowych aut znajdowały się m.in. Porsche Panamera, Range Rover Evoque czy BMW M6.

Źródło: rp.pl/ RMF FM
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA