fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Polityka

Bosacki o zamieszaniu w Sejmie: Marszałek Witek za to zapłaci

Fotorzepa/ Robert Gardziński
- Uważam, że to jest fałszerstwo. Nie można anulować głosowania i nie podać jego wyników, tylko dlatego, że część posłów koalicji rządzącej uważa, że to głosowanie zostało przegrane, w związku z czym trzeba zrobić nowe - ocenił w programie "Onet Opinie” senator Marcin Bosacki, mówiąc o zamieszaniu w Sejmie związanym z wyborem członków KRS.

Marcin Bosacki wypowiedział się w programie w "Onet Opinie" na temat zamieszania w Sejmie związanego z wyborem członków KRS podkreślając, że jego zdaniem „to jest nie tylko naganne, ale jest to prawdopodobnie przestępstwo”. - Moim zdaniem należy bardzo stanowczo mówić, że to głosowanie jest nieważne i ci członkowie KRS de facto nie zostali wybrani, ponieważ wyniki prawdziwego głosowania nie zostały ujawnione. Jestem przekonany, że przyjdzie czas, kiedy marszałek Witek za to zapłaci - stwierdził senator Bosacki. - Z całą pewnością to, co zrobiła to oszustwo - dodał.


Senator skomentował także wybór Krystyny Pawłowicz i Stanisława Piotrowicza na sędziów Trybunału Konstytucyjnego. - Jestem przekonany, że ten wybór jest niezgodny z prawem - powiedział. - To jest skandaliczny moralnie wybór. Mamy do czynienia z prokuratorem stanu wojennego. Wiemy, że są opozycjoniści, którzy się skarżą na to, że on ich wówczas oskarżał - zaznaczył senator mówiąc o Stanisławie Piotrowiczu. Marcin Bosacki wypowiedział się także na temat Krystyny Pawłowicz. - Mamy do czynienia z hejterką. Krystyna Pawłowicz jest osobą, która używa najwięcej języka nienawiści i za to została wynagrodzona przez prezesa stanowiskiem w ciele, które powinno dbać o standardy naszej demokracji - ocenił.

Źródło: Onet
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA