fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Piłka nożna

Ronaldo po finale: Było wspaniale być w Realu. Odchodzi?

AFP
- Było wspaniale być w Realu Madryt - powiedział Cristiano Ronaldo po finale Ligi Mistrzów, w którym Real Madryt wygrał z Liverpoolem 3:1. Takie słowa mogą wskazywać na to, że Portugalczyk po sezonie może odejść z Realu - pisze "The Independent".

33-letni Ronaldo jako pierwszy w historii piłkarz wygrał po raz piąty Ligę Mistrzów. Portugalczyk jest też najlepszym strzelcem w historii Ligi Mistrzów - od 2003 roku strzelił w tych rozgrywkach 120 goli.

Pytany o swoją przyszłość w Realu zaraz po meczu, Ronaldo powiedział, że "teraz jest czas by cieszyć się ze zwycięstwa".

- W ciągu najbliższych dni ujawnię fanom, którzy byli po mojej stronie, odpowiedź (na pytanie o dalszą grę dal Realu - red.). Było wspaniale być w Realu Madryt - stwierdził Ronaldo.

- Teraz jest czas, aby cieszyć się chwilą. Przyszłość jakiegokolwiek gracza nie jest ważna. Przeszliśmy do historii - dodał Ronaldo.

O tym, że Portugalczyk może odejść z Realu mówi się od kilku miesięcy. Piłkarz miał poróżnić się z władzami klubu w kwestii wysokości swojego kontraktu. Ronaldo miał zażądać podwyżki, której władze klubu nie chciały mu dać.

Ronaldo gra w Realu Madryt od sezonu 2009/2010. W 2009 roku trafił do Realu za 96 milionów euro co uczyniło go najdroższym w tamtym czasie piłkarzem świata (obecnie najdroższy na świecie jest Neymar, który latem 2017 roku przeszedł z Barcelony do PSG za 222 mln euro).

Źródło: The Independent
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA